„Burza” – Odcinek 90

Esthercita dostaje dokumenty rozwodowe. Prosi ojca, by jej pomógł. Po powrocie do domu Hernán zastaje Zuly. Pozwala jej zostać kilka

Esthercita dostaje dokumenty rozwodowe. Prosi ojca, by jej pomógł. Po powrocie do domu Hernán zastaje Zuly. Pozwala jej zostać kilka dni u siebie i zabawić się z nią. Esthercita przekonuje ojca, że pomoc jej, wyjdzie mu na dobre. Wyznaje mu, że Michel nie jest synem Damiána a Ernesta i jedynym spadkobiercą po Contrerasie.

Ernesto testuje lojalność Macaria. Chce wiedzieć, gdzie są Esthercita i jej syn. Macario przyznaje mu się, że wie, ale nie ma zamiaru mu powiedzieć – zemsta za zabicie jego żony i córki oraz wmówienie mu, że zostawiły go. Dodaje, że go nienawidzi, podobnie jak Hernán za zabicie rodziców. Ernesto wyciąga broń i strzela mu w głowę. Rosario informuje Jazmín, że Lázaro nie odszedł ze szkoły sam, jak zapewnia, ale został wyrzucony za to, że przyłapano go w łóżku z dziewczyną. Zrozpaczona dziewczyna zarzuca mężowi zdradę. Nie chce słuchać jego wyjaśnień i odchodzi z domu.

Ernesto odszukuje Nereo. Chce, by dla niego szpiegował. Grozi, że jeśli zdradzi go, nie pożyje długo. Mężczyzna wybiera lojalność wobec prawdziwego szefa organizacji. Informuje go, że jego żona nie nazywa się Hada, a Esthercita i jest córką Fulgencia. Dodatkowo mówi mu o zagrywkach dziewczyny i wmówieniu wszystkim, że dziecko jest Damiána. Wściekły Ernesto zamierza odzyskać, co jego. Ernesto dzwoni do Hernána z pogróżkami. Esthercita jest przerażona. Również Damián otrzymuje telefon od tajemniczego mężczyzny, który każe mu oddać żonę i córkę. Damián zaskakuje Larę i Valdivię bijących żebraka – przebranego Roblesa. Policjanci chcą mu dać nauczkę za wtykanie nosa w nieswoje sprawy, ale to Fabré wrzuca ich do morza.

Emisja 15 stycznia o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.