„Burza” – Odcinek 81

Marina ma żal do Damiána, że jej nie ufa. Prosi, by jej więcej nie szukał. Claudio radzi przyjacielowi, by kontrolował

Marina ma żal do Damiána, że jej nie ufa. Prosi, by jej więcej nie szukał. Claudio radzi przyjacielowi, by kontrolował swoją zazdrość. Marina pojawia się na przyjęciu w hotelu Hernána. Przyjaciel ma dla niej niespodziankę: zatrudnił Susanę, koleżankę, której broniła przed Ernestem. Consuelo oferuje Estherhitcie swoją pomoc przy dziecku. Na imprezie pojawia się Zuly, która czule wita się z właścicielem hotelu.

Hernán przeprasza Marinę za zajście. Dziewczyna przypomina mu, że jest on jej obojętny i widok go z inną nie robi na niej wrażenia. Guerrero prosi Esthercitę o rozmowę. Gdy wdowa po Erneście odmawia, policjant starszy ją wezwaniem na posterunek i oskarżeniem o współudział w nielegalnych interesach jej męża. Claudio przestrzega Mercedes, by uważała na Hernána. Gurrero wypytuje Esthercitę o prawą rękę Ernesta. Dziewczyna mówi, że jedyną osobą, jaką widziała był Blas.

Damián jedzie na imprezę. Widzi Marinę tańczącą z Hernánem. Ochrona wyrzuca go siłą. Claudio wkracza do akcji i każe im zostawić przyjaciela. Zabawę Mariny i Hernána przerywa pojawienie się Mercedes. Kobieta mówi dziewczynie o zajściu z Damiánem i zauważa, że Hernán swoim zachowaniem przyczynia się do powstawania nieporozumień. Fulgencio bije córkę i każe jej powiedzieć, o czym rozmawiała z Guerrero. Esthercita uprzedza, że jeśli będzie chciała, pociągnie go na dół. Marina i Damián kłócą się. Postanawiają zrobić sobie przerwę. Mercedes martwi się o przyszłość przetwórni.

Emisja 29 grudnia o godz. 17:10 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.