“Burza” – Odcinek 7

Damián znajduje materiały wybuchowe przyczepione do “Burzy”. Przecina kable, żeby uniknąć eksplozji. Jeden z ludzi Hernána zauważa go i strzela

Damián znajduje materiały wybuchowe przyczepione do “Burzy”. Przecina kable, żeby uniknąć eksplozji. Jeden z ludzi Hernána zauważa go i strzela do niego z harpuna. Mayuya znajduje w łazience nieprzytomną Esthercitę z zakrwawionymi nadgarstkami. Decyduje się jednak nie wzywać pomocy i mieć drogę wolną do kapitana. Alicia jest zaniepokojona, widząc zrozpaczoną Mercedes. Soraya uspokaja Mercedes, że być może Magdalena uciekła z kimś. Delfina znajduje nieprzytomną córkę. Mayuya udaje histerię. Mercedes Prosi Sorayę, żeby zabrała ją do miejsca, gdzie przetrzymywali porwane dziewczyny. Valdivia informuje Hernána o niepowodzeniu misji.

Marina opiekuje się Damiánem. Kapitan odzyskuje przytomność i dziękuje jej. Bagre kłóci się z Mariną. Zarzuca jej, że drwi z Damiána i nie ma szacunku do niego, a na dodatek przynosi im pecha. Soraya pokazuje Mercedes miejsce przetrzymywania kobiet. Zrozpaczona matka postanawia zdobyć zaufanie kobiet i od nich dowiedzieć się czegoś na temat poszukiwanej córki. Marina zszywa ranę Damiána. Hernán przyjeżdża do portu po Marinę. Dziewczyna jest zaskoczona i chce wiedzieć, skąd wiedział o ataku. Przyjaciel wymyśla kłamstwo na poczekaniu, a następnie proponuje jej posadę w jednej ze swoich firm.

Delfina naciska na męża, żeby zgodził się na ślub Esthercity z Fabré. Fulgencio jest nieugięty. Damián oznajmia Marinie, że jest pierwszą kobietą, którą wpuścił na pokład i udowodniła mu, że zasługuje na jego szacunek. Dodaje także, że od tej chwili może wypływać w morze, kiedy tylko chcę. Marina docenia jego słowa i wie, ile one znaczą.

Emisja 9 września o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.