„Burza” – Odcinek 36

W trakcie mszy Mayuya urządza skandal. Obraża Marinę i obwinia ją o śmierć Esthercity. Hernán staje w jej obronie. Chcąc

W trakcie mszy Mayuya urządza skandal. Obraża Marinę i obwinia ją o śmierć Esthercity. Hernán staje w jej obronie. Chcąc uciszyć Mayuyę, oznajmia, że on i Marina są narzeczonymi. Wówczas pojawia się Damián, który przypomina mu, gdzie jest jego miejsce.

Beatriz wyznaje Damiánowi, że pozostało jej kilka miesięcy życia. Prosi, żeby zostawił jej córkę, bo to Hernán jest idealnym kandydatem dla Mariny na męża. Fabré prosi, żeby mu zaufała i obiecuje, że gotowy jest oddać życie za Marinę. Kobieta daje mu szansę. Beatriz opowiada o swojej rozmowie z wybrankiem córki Hernánowi. Mężczyzna jest wściekły. Fulgencio drwi z Hernána i jego publicznych zapewnień, że ożeni się z Mariną. Wspólnik zapewnia go, że prędzej czy później tak właśnie się stanie.

Magdalena widzi zdjęcie Mercedes w magazynie. Pokazuje je Muñece i dodaje, że kobieta twierdzi, że jest jej matką. Koleżanka radzi jej, by wyciągnęła od niej pieniądze. Hernán wpada w szał na wieść, że Marina i Damián wypłynęli w rejs “Burzą”. Ma zamiar popsuć im wycieczkę, ale dostaje telefon od Ernesto, który chce się z nim natychmiast widzieć.

Emisja 20 października o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.