„Burza” – Odcinek 114

Hernán zmusza Marinę do podpisania aktu ślubnego. José zawozi ranną Mercedes do szpitala. Hernán radzi żonie, by zmieniła swój stosunek

Hernán zmusza Marinę do podpisania aktu ślubnego. José zawozi ranną Mercedes do szpitala. Hernán radzi żonie, by zmieniła swój stosunek do niego, bo cenę za jej zachowanie zapłaci jej córeczka. Lekarz informuje Magdalenę, że stan jej matki jest ciężki. Damián śpieszy na ratunek Marinie. Na miejscu dowiaduje się, że ukochana wyszła za Hernána. Dziewczyna opowiada mu o tym, jak Saldaña zmusił ją szantażem do podpisania aktu ślubu.

Hernán orientuje się, że żona chce uciec z jego wrogiem. Napada na Damiána i oddaje kilka strzałów. Ranny Fabré wpada do morza. Marina obraża męża. Mężczyzna nie wytrzymuje i uderza ją. Kapitan informuje ich o ranieniu Mercedes. Marina zarzuca Hernánowi, że zlecił zabicie jej matki. Chce jechać do szpitala. Mąż zgadza się, ale stawia warunek: ma zachowywać się jak zakochana i posłuszna żona. W innym wypadku zabije nie tylko małą Mercedes, ale też całą rodzinę Mariny. Bagré, Lolo i Oso ratują życie Damiánowi.

Magdalena wyznaje Rebece, że nie chce, by jej matka umarła i żałuje tego, jak traktowała ją wcześniej. Rebeca błaga José, by walczył o swoje życie. Magdalena i Rebeca są w szoku na wieść o ślubie Mariny. Bagré, Osoi Lolo decydują się sami wyciągnąć kulę Damiánowi. Fulgncio przyjeżdża do szpitala. Chce się zobaczyć z Mercedes. Lekarz informuje go, że będzie musiał poczekać, bo kobieta została przewieziona na salę operacyjną. Delfina znajduje w dokumentach męża swój testament na korzyść męża. Udaje się do notariusza i zapisuje wszystko dla wnuka – Michela Fabré.

Emisja 18 lutego o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.