Roni zamyka się w swoim pokoju i nie chce wpuścić nikogo do środka. Carminha zmienia zdanie. Pozwala Ninie zostać w domu, lecz uprzedza ją, że nie zagrzeje w nim już długo miejsca. Nina postanawia to uczcić. Yanaina nie rozumie, dlaczego nie odeszła po tym, jak została poniżona. Nina reaguje płaczem na wieść o wypadku Jorginha. Carminha wyprasza wszystkich z pokoju Jorginha i zostaje przy nim na noc w szpitalu.

Tufão sprzecza się z Carminhą po tym, jak dowiaduje się, że ta zwolniła Ninę. Nina domyśla się, że Santiago przechowuje pieniądze od Lucindy. Lucinda wybiera się do szpitala, by odwiedzić Jorginha. Tufão dopuszcza ją do niego, pomimo sprzeciwu Carminhii. Właściciel jachtu nabytego przez Maxa zjawia się u niego z żądaniem zapłaty. Max zbywa go, po czym zwraca się po pieniądze do Niny. Ta postanawia przeszukać dom Santiaga.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.