Tufão broni Niny. Leleco interweniuje w jego zatarcie z Maxem. Ivana zwierza się Carminhii, że choć brakuje jej mężczyzny, nie tęskni za Maxem. Tymczasem ona namawia ją, by do niego wróciła. Jorginho spędza noc w Pico do Açu, gdzie rozmyśla o Ninie. Débora i Iran wyruszają go odnaleźć. Ten podczas spaceru potyka się, upada i traci przytomność. Carminha próbuje uwieść Tufão, lecz on jej nie ulega, albowiem jego myśli krążą wokół Niny. Następnego dnia kobieta zarzuca sidła na Maxa, któremu wręcza pieniądze i namawia do powrotu do domu. Sulen podpytuje Roniego o to, co by zrobił, gdyby dowiedział się, że jego matka żyje.

Nina odkrywa, że Nilo podłożył ogień pod dom Luciny. Pilar i Paloma przerywją ślub Cardinha z Alexią. Nilo zwraca się do Niny z żądaniem pieniędzy. Carminha zaczepia go i proponuje pieniądze w zamian za pobicie Valda, by w ten sposób zmusić Betânię do zdradzenia sekretów Niny. Tej ostatniej udaje się uciec i wzywa policję. Débora i Iran znajdują nieprzytomnego Jorginha i wzywają pomoc. Tymczasem Cadinho i Verônica zawiadamiają o wszystkim Tufão. Nina przychodzi do Betânii i prosi o rozmowę. Między kobietami rozlega się awantura, której świadkiem jest Carminha.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.


3 KOMENTARZE

  1. portal ten spada na psy..nie wiem kto tu pracuje,ale informacje są niekompletne.zero informacji o serialach emitowanych w Polsce,więcej miejsca portal poświęca telenowelom emitowanym tylko w Meksyku.hahah

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.