„Avenida Brasil” – Odcinek 89: Carminha docieka prawdy | novela.pl

„Avenida Brasil” – Odcinek 89: Carminha docieka prawdy

novela.pl 8 sierpnia 2016 3

W 89. odcinku telenoweli „Avenida Brasil”: Carminha próbuje zmusić Betânię do wydania sekretów Niny. Emisja 15 sierpnia o godz. 22:15 w Polo tv

„Avenida Brasil” – Odcinek 89: Carminha docieka prawdy

Tufão broni Niny. Leleco interweniuje w jego zatarcie z Maxem. Ivana zwierza się Carminhii, że choć brakuje jej mężczyzny, nie tęskni za Maxem. Tymczasem ona namawia ją, by do niego wróciła. Jorginho spędza noc w Pico do Açu, gdzie rozmyśla o Ninie. Débora i Iran wyruszają go odnaleźć. Ten podczas spaceru potyka się, upada i traci przytomność. Carminha próbuje uwieść Tufão, lecz on jej nie ulega, albowiem jego myśli krążą wokół Niny. Następnego dnia kobieta zarzuca sidła na Maxa, któremu wręcza pieniądze i namawia do powrotu do domu. Sulen podpytuje Roniego o to, co by zrobił, gdyby dowiedział się, że jego matka żyje.

Nina odkrywa, że Nilo podłożył ogień pod dom Luciny. Pilar i Paloma przerywją ślub Cardinha z Alexią. Nilo zwraca się do Niny z żądaniem pieniędzy. Carminha zaczepia go i proponuje pieniądze w zamian za pobicie Valda, by w ten sposób zmusić Betânię do zdradzenia sekretów Niny. Tej ostatniej udaje się uciec i wzywa policję. Débora i Iran znajdują nieprzytomnego Jorginha i wzywają pomoc. Tymczasem Cadinho i Verônica zawiadamiają o wszystkim Tufão. Nina przychodzi do Betânii i prosi o rozmowę. Między kobietami rozlega się awantura, której świadkiem jest Carminha.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.

3 komentarze »

 1. iioo 15 sierpnia 2016 o 21:50 - Reply

  portal ten spada na psy..nie wiem kto tu pracuje,ale informacje są niekompletne.zero informacji o serialach emitowanych w Polsce,więcej miejsca portal poświęca telenowelom emitowanym tylko w Meksyku.hahah

 2. Dawid 15 sierpnia 2016 o 19:49 - Reply

  Emisja nie będzie przypadkiem o 0:00?

  • Dawid 15 sierpnia 2016 o 22:45 - Reply

   Emisja nadal o 22:15. Czyżby stacja zmieniła plany?

Komentarze »


X