Jorginho nie chce słuchać wyjaśnień Niny. Lucinda uprzedza Santiaga, że Rita wróciła spragniona zemsty na Carminhi oraz przekazuje mu na przechowanie jej pieniądze. Nilo i jego wspólnik przeszukują kurnik. Ponieważ niczego w nim nie znajdują, w porywie złości Nilo podpala dom Lucindy. Po powrocie Lucinda jest przerażona stanem, w jakim znajduje swój dom, lecz uspokaja się, gdy widzi, że jej dzieci są całe i zdrowe. Jorginho szuka azylu w górach. Iran zawiadamia Déborę o jego problemach i oboje próbują mu pomóc.

Carminha przepytuje Begônię w sprawie Niny. Jej podirytowanie niewygodnym spotkaniem jedynie utwierdza Carminhę w przekonaniu, że jest blisko odkrycia prawdy. Zarząd klubu piłkarskiego Divino Futbol rozważa transfer Roniego do większego klubu. Carminha znęca się nad Niną i Ágatą, co złości Tufão. Kobieta podejrzewa, że Nina została nasłana przez Ritę. Tufão tymczasem uważa, że Carminha postradała zmysły. Max oznajmia Ivanie, że nie planuje wracać do rezydencji. Muricy wysyła Ninę po środki znieczulające ból dla córki. Max zaczepia Ninę na ulicy i zmusza ją, żeby poszła z nim do jego domu. Pojawia się Tufão i żąda wyjaśnień.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.