Nina stara się zbyć Carminhę zmyśloną wymówką, ale ona jej nie wierzy i traktuje jak swojego wroga. Ivana tęskni za Maxem. Max uprzedza Ninę, że Carminhę dzieli już tylko jeden krok od odkrycia prawdy na jej temat. Nina prosi go, żeby zbił kobietę z tropu. Nilo nie daje za wygraną i chce wrócić po pieniądze ukryte przez Ninę. Tym razem namawia do współpracy innego włóczęgę. Lucinda domyśla się, że kryjówka Niny nie jest już bezpieczna i przenosi pieniądze dziewczyny do domu Santiaga. Silas pomaga zrozumieć Olence, że nie jest dłużniczką Monalisy oraz proponuje jej, żeby została jego wspólniczką. Monalisa daje awans Beverlyemu.

Iran zwraca się do Tufão o pomoc w podniesieniu Jorginha na duchu. Ivana ma pretensje do Muricyego o to, że zdradził Monalisie, że Olenka była z Silasem. Carminha potwierdza przypuszczenia Maxa – kobieta nie ufa już Ninie i uważa, że coś łączy ją z Ritą. Nina prosi Jorginha o wybaczenie. On godzi się z kobietą, ale później śledzi ją, gdy wyrusza na spotkanie z Maxem. Wdaje się w bójkę z rywalem. Ten uderza go butelką w głowę i ciężko rani.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.