„Avenida Brasil” – Odcinek 86: Nina jest śledzona | novela.pl

„Avenida Brasil” – Odcinek 86: Nina jest śledzona

novela.pl 2 sierpnia 2016 0

W 86. odcinku telenoweli „Avenida Brasil”: Carminha nabiera podejrzeń co do Niny i postanawia ją śledzić. Emisja 9 sierpnia o godz. 22:15 w Polo tv

„Avenida Brasil” – Odcinek 86: Nina jest śledzona

Zezé uświadamia Carminhę, że Begônia nie jest byłą szefową Niny, lecz jej siostrą. Lucinda pozbywa się Nila, który przyszedł ukraść pieniądze Niny. Max przeznacza zapłatę od Niny na zakup jachtu. Leleco na próżno próbuje znaleźć jakiś haczyk na Tesalię. Cadinho zaprasza Pilar i Palomę na kolację. Paloma kontaktuje się z Verônicą i Noêmią, by pomogły jej uprzykrzyć wieczór Cadinhowi. Te zapraszają Ruiego i Jimmyego i zamawiają najdroższe dania z restauracyjnego menu. Carminha wybiera się do szpitala, gdzie leży rzekoma matka Niny i odkrywa, że ta nie żyje od miesiąca. Lucinda usiłuje przekonać Jorginha, że Nina naprawdę go kocha, jednak on wyrzuca ją z domu i awanturuje się z Iran. Max zmusza Ninę, by się z nim umówiła. Carminha śledzi dziewczynę, by ją zdemaskować.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.

Komentarze »


X