„Avenida Brasil” – Odcinek 85: Niezapowiedziana wizyta Begônii | novela.pl

„Avenida Brasil” – Odcinek 85: Niezapowiedziana wizyta Begônii

novela.pl 1 sierpnia 2016 0

W 85. odcinku telenoweli „Avenida Brasil”: Begônia szuka Niny w domu Carminhii. Emisja 8 sierpnia o godz. 22:15 w Polo tv

„Avenida Brasil” – Odcinek 85: Niezapowiedziana wizyta Begônii

Max przyjmuje ofertę Niny. Monalisa wyrzuca Olenkę z domu. Carminha prosi Zezé, żeby śledziła Ninę. Później szuka Maxa, żeby namówić go do powrotu do domu, lecz on odmawia. Valdo godzi się z Betânią. Nina przeprasza ich oboje za kłopoty, którym ich przysporzyła. Później wręcza obiecane pieniądze Maxowi. Alexia mówi Cadinhowi, że jego matka została bez grosza przy duszy. Jorghinho potwierdza, że Max i Lucio stoją za kradzieżą sejfu. Carminha zwalnia Lucia. Tufão próbuje wypytać Lucia na temat Maxa i kradzieży. Ponieważ ten nie chce mu niczego powiedzieć, nabiera co do niego podejrzeń. Nilo zakrada się do kurnika Lucindy w poszukiwaniu pieniędzy Niny. Lucinda nakrywa go na gorącym uczynku. Begônia wślizguje się do domu Carminhii. Ta zauważa ją i wypytuje o cel jej wizyty. Begônia wyjaśnia, że przyszła porozmawiać z Niną.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.

Komentarze »


X