Max odkrywa, że Nina to naprawdę Rita. Nina przeprasza Betânię. Ta nie chce więcej podawać się za Ritę. Lucinda ponownie namawia Ninę do porzucenia planu zemsty na Carminhii. Ivana mówi Muricyemu, że widziała Silasa i Olenkę razem. Ten przekazuje nowinę Carminhii. Leonardo zazdrości Roniemu dobrej passy. Max zaciąga Ninę do swojego domku. Nina błaga go, żeby nie zdradzał jej sekretu Carminhii.

Débora nie ulega namowom Jorginha i trzyma się postanowienia, by do niego nie wracać. Leandro próbuje usidlić Suelen, lecz ponosi klęskę. Ivana oznajmia, że wraca do pracy z Monalisą, co nie podoba się zarówno Muricyemu, jak i Carminhii. Muricy donosi Monalisie o tym, że Olenka i Silas byli widziani razem. Pilar wyznaje Alexii, że straciła całą fortunę.

Monalisa zasypuje Olenkę pytaniami o jej chłopaka. Ona zdradza jej jedynie, że jest pisarzem z dalekich stron. Dla Monalisy to za mało. Postanawia śledzić Olenkę, gdy idzie na spotkanie z Silasem i nakrywa ich razem w łóżku. Nina obawia się, że Max ją zdradzi. Próbuje kupić jego milczenie, oferując pięćset tysięcy reali.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.