Carminha próbuje przekonać Maxa, żeby wrócił do rezydencji. Nina próbuje ich sfilmować, ale nie potrafi. Valdo obwinia Betânię o śmierć ich psa. Para kłóci się dziewczyna wychodzi z domu. Pod wpływem Carminhii, Max dzowni do Ivany i mówi, że ją odwiedzi. Rodzina próbuje przekonać Ivanę, że bez Maxa będzie jej lepiej, ale ona jest temu przeciwna. Carminha mówi Maxowi, że spotkała Ritę. Nina martwi się o przyjaciółkę. Dziewczyna pyta Maxa, czy wie, co Carminha zrobiła Ricie. Mężczyzna podejrzewa, że Nina jest wspólniczką Rity przeciwko Carminhii

Lucinda pociesza Betânię. Carminha chwali się Ninie, że otruła psa Rity. Dziewczyna wylewa na szefową sok. Pilar wprowadza się do domu Alexii. Monalisa zaprasza Ivanę do współpracy. Kobieta jest szczęśliwa. Silas spotyka się z Olenką w salonie i kochankowie nie domyślają się, że Ivana ich podgląda. Nilo odkrywa, że biżuteria, którą dostał od Carminhii jest fałszywa. Max odkrywa, że Nina to Rita.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.


1 KOMENTARZ

  1. czy ktoś wreszcie zainteresuje sie ta strona i uzupełni streszczenia?jak nie to proponuje wywalic te opisy a nie robic nadzieje na nastepne!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.