Max mówi Ninie o swoim romansie z Carminhą. Dziewczyna usypia Maxa i znajduje dowody, że Carminha od lat wynajmuje domek w lesie. Nina udaje przed Maxem, że uprawiali seks, ale mężczyzna nic nie pamięta. Carminha daje Nilowi brylantowy pierścionek w zamian za wieści o Ricie. Nilo mówi jej, gdzie mieszka Betânia. Débora pociesza Jorginha, ale ostrzega go, że już do niego nie wróci. Carminha grozi Betâni. Dziewczyna prosi ją, żeby zostawiła ją w spokoju. Valdo prosi ukochaną, żeby oddaliła się od Niny i Carminhi.

Roni i Suelen mówią Leandrowi, że zamierzają się pobrać. Leandro jest zawiedziony. Darkson pyta Suelen o związek z Ronim i dziewczyna twierdzi, że jest lepiej, niż mogła to sobie wyobrazić, co jeszcze bardziej irytuje Leandra. Podczas treningu, Leandro rani Roniego. Na rozkaz Carminhii, Lucio zabija psa Betâni. Nina spotyka się z Maxem, kiedy nagle pojawia się Carminha. Kobieta podejrzewa, że Max ukrywa swoją kochankę i przeszukuje cały dom. Nina słyszy, jak Carminha wyznaje, że Jorginho i Ágata są dziećmi Maxa.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.