Tufão mówi Carminhii, że rozmawiał z Lucindą. Kobieta próbuje nastawić go przeciwko Lucindzie, ale Tufão twierdzi, że to dobra kobieta. Nina uwalnia się od Maxa i jedzie do Jorginha, ale go nie znajduje. Jorginho mówi Lucindzie, że jest rozczarowany Niną. Kobieta próbuje bronić protegowaną. Jorginho zamierza zdemaskować ukochaną, ale Lucinda prosi go, żeby tego nie robił.

Max nalega, żeby Nina poszła z nim do sauny. Dziewczyna rani się, żeby tego uniknąć. Monalisa wyznaje Olence, że chce mieć dziecko z Silasem. Leleco żąda, żeby Darkson wypełnił swoją część umowy dotyczącą uwiedzenia Tessálii. Chłopak prosi o jeszcze jeden tydzień. Verônica i Noêmia odwiedzają Cadinha na wyspie. Mężczyzna ucieka przed byłymi żonami. Leandro prosi Suelen o rękę. Jorginho mówi Ninie, że widział ją z Maxem.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.