Nina jest poruszona wyznaniem Tufão. Carminha mówi Jorginho o swoich wątpliwościach wobec Rity. Iran pyta Jorginha, czy może z nim zamieszkać. Silas chce wyznać wszystkim, że spotyka się z Olenką, ale dziewczyna boi się reakcji Monalisy. Nilo urządza przyjęcie w apartamencie przez co kłóci się z Niną. Nilo grozi jej, że wyzna Carminhii prawdę.

Carminha próbuje nastawić męża przeciwko Ricie. Muricy kłóci się z Leleco. Olenka spędza noc w domu Silasa. Monalisa jest zrozpaczona, kiedy dowiaduje się o wyprowadzce syna. Tufão zatrudnia Lucia jako ochroniarza. Max prosi Ninę, żeby anulowała spotkanie z Jorginhem. Dziewczyna dzwoni do ukochanego i mówi mu, że musi zostać przy Ágacie. Jorginho pyta Zezé o swoją młodszą siostrę i dowiaduje się, że dziewczynki nie ma w domu. Jorginho widzi, jak Nina obmacuje się z Maxem.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.