Jorginho wyznaje ojcu, że spotyka się z Ritą. Carminha prosi Ninę o pomoc w odczytaniu e-maili syna, żeby potwierdzić swoje podejrzenia o Ricie. Nina odmawia pomocy i Carminha się denerwuje. Roni mówi Suelen, że jej pomoże. Lucio żąda od Maxa, żeby załatwił mu pracę w rezydencji. Max próbuje uwieść Ninę. Jorginho pyta ukochaną, co Max robił w jej pokoju. Dziewczyna twierdzi, że mężczyzna dawał jej wskazówki odnośnie nowej diety Ivany.

Tufão mówi żonie, że Jorginho nie spotyka się z Ritą. Max perfumuje Ivanę zapachami Niny i spędza z nią noc. Ivana mówi bratowej, że podejrzewa, iż Max ma kochankę. Max nie zamierza Carminhii pomóc w poszukiwaniach Nila. Nina dziękuje Déborze, że nie zdradziła ją przed Carminhą. Cadinho spędza wieczór kawalerski na bezludnej wyspie.

Verônica dowiaduje się, gdzie ukrywa się jej mąż. Carminha pyta Nila o Ritę, ale mężczyzna wyrzuca ją z apartamentu. Olenka mówi Monalisie fałszywe imię swojego ukochanego. Carminha pyta syna o Ritę. Tufão wyznaje Ninie, że jest winny śmierci Genésia.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.