Nina pociesza Maxa, żeby mieć go za sojusznika przeciwko Carminhii. Jorginho jest wściekły, że Nina nie zjawiła się na umówione spotkanie. Ivana mówi Carminhie, że podejrzewa Maxa o zdradę. Carminha jest zdenerwowana, bo przypomina sobie, że Max ostatnio ją ignoruje. Max mówi rodzinie, że został okradziony, ale Carminha mu nie wierzy. Nina przychodzi do domu Jorginha, ale chłopaka nie ma w domu.

Carminha próbuje wyciągnąć od Débory informacje o Ricie. Cadinho planuje swój wieczór kawalerski. Noêmia i Verônica są wściekłe czytając w prasie informację o ślubu Alexii i Cadinha. Carminha szuka Nila i dowiaduje się, że mężczyzna mieszka w drogim hotelu. Carminha wyznaje mężowi, że Genésio miał córkę, którą jest dziewczyna, w której zakochał się Jorginho. Tufão jest zawiedziony kolejnym kłamstwem żony.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.