Lúcio usypia Bernadetę, żeby ją okraść. Okazuje się, że kobieta jest policjantką i aresztuje chłopaka. Dolores martwi się zniknięciem Roniego. Leandro zabiera Diógenesa do domu, gdzie przebywa Suelen. Max próbuje pogodzić się z Ivaną, ale ona twierdzi, że jest na niego obrażona. Leleco namawia syna do walki o Ninę. Jorginho wyznaje Ninie miłość i młodzi kochają się. Ramon każe Suelen powiedzieć Diógenesowi, że nie wie, gdzie jest Roni. Dziewczyna wręcza mężczyźnie wiadomość, której Ramon nie zauważa.

Diógenes dzwoni na policję. Carminha wypytuje syna o ukochaną. Jorginho twierdzi, że spotkał nową miłość i nic nie wie o Ricie. Carminha czuje niepokój i postanawia poszukać pasierbicy. Ramon próbuje zabić Roniego, ale Suelen ratuje chłopaka i zostaje postrzelona. Policja wkracza do mieszkania i aresztuje bandytów. Nina daje Janaínie pieniądze na kaucję za Lúcia. Max traci wszystkie pieniądze, upija się i wdaje się w bójkę. Nina przygotowuje się do spotkania z Jorginhem, ale dostaje wiadomość od Maxa i postanawia mu pomóc.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.