Max gnębi Ivanę. Mężczyzna proponuje Luciowi rabunek rezydencji. Ivana mówi Monalisie, że Tufão i Carminha chcą odkupić od niej część zysków z salonu piękności. Tufão radzi synowi walczyć o swoją miłość. Silas odwiedza Olenkę, ale Monalisa myśli, że mężczyzna przyszedł do niej. Kobieta mówi przyjaciółce, że chce odkupić udziały Tufão. Max upokarza Ivanę przed całą rodziną. Carminha obawia się, że kochanek planuje coś, co może zaszkodzić jej planom.

Adauto, chcąc spełnić swoje fantazje, prosi Muricy, żeby zajęła fartuch. Nina widzi, jak Max wyłącza alarm przy sejfie. Dziewczyna postanawia pokrzyżować mu plany i z powrotem włącza alarm. Lucio zakrada się do rezydencji, ale jest zaskoczony przez Janaínę. Chłopak próbuje włamać się do sejfu, ale włącza się alarm i wszystkich budzi. Lucio chce uciec, ale dom jest otoczony przez psy. Nina udaje, że jest wspólniczką Maxa i ukrywa Lucia w swoim pokoju. Tufão podejrzewa, że ktoś z domowników chciał włamać się do sejfu. Nina mówi, że widziała złodzieja i ostrzega Maxa, że wie o jego planie.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.