„Avenida Brasil” – Odcinek 142: Podmieniona walizka | novela.pl

„Avenida Brasil” – Odcinek 142: Podmieniona walizka

novela.pl 8 listopada 2016 0

W 142. odcinku telenoweli „Avenida Brasil”: Z pomocą Lucia Carminha usiłuje wrobić Ninę w przemyt narkotyków. Emisja 8 listopada o godz. 00:00 w Polo tv

„Avenida Brasil” – Odcinek 142: Podmieniona walizka

Carminha deklaruje, że widziała Ninę w towarzystwie mężczyzny, który ją porwał. Muricy dowiaduje się od Tufão o planowanym wyjeździe Niny z Jorginhem i postanawia im przeszkodzić. Carminha przyłącza się do niej. Dochodzi do awantury. Jorginho ubliża Carminhe i zarzuca jej, że sama zorganizowała własne porwanie. Leleco prosi Maxa, żeby nie przysparzał cierpienia Ivanie. Picolé zabiera Jerônima do domu Lucindy. Carminha prosi Lucia, żeby podmienił walizkę Niny na inną, wypełnioną narkotykami i pieniędzmi. Sama tymczasem wraca do domu i oznajmia, że zadenuncjowała Ninę. Tufão rusza na lotnisko, żeby nie dopuścić do zatrzymania niewinnej dziewczyny.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.

Komentarze »


X