Verônica nie jest zachwycona z zaręczyn córki z Jorginhem. Carminha prosi Déborę, żeby pomogła jej zbliżyć się do Jorginha. Nina pyta Lucindę dlaczego okłamała ją na temat Bataty. Kobieta twierdzi, że o niczym nie wiedziała. Roni jest wściekły, kiedy dowiaduje się, że Suelen spóźniła się do pracy, a jego ojciec nic nie zrobił. Débora przekonuje Jorginha, żeby zjedli kolację w domu jego rodziców. Noêmia szuka dowodów na to, że Cadinho ma kochankę.

Wysyła z jego telefonu wiadomość do Alexii. Kobiety spotykają się i Alexia okłamuje Noêmię, że jest kochanką Cadinha dopiero od miesiąca. Nina obserwuje Jorginha i nie ma nastroju do gotowania. Muricy przygotowuje swój dawny przysmak, ale jest niezdatny do zjedzenia. Carminha każe Ninie coś ugotować. Jorginho poznaje Ninę.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.


2 KOMENTARZE

    • Telenowele zasadniczo nie są produkowane z myślą o dzieciach, chyba że twórcy postanowią inaczej. Świadczy o tym również oznaczenie wiekowe widoczne na ekranie w trakcie emisji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.