Carminha nie rozpoznaje w Ninie Rity. Zezé jest zazdrosna o nową służącą. Nilo mówi Lucindzie, iż wie, że Rita odwiedziła ją na wysypisku. Leleco broni Tessálię przed jej byłym chłopakiem. Dziewczyna jest zauroczona Leleco. Rezydencja Tufão jest pod wrażeniem przysmaków Niny. Carminhii nie podoba się zachwyt rodziny nad nową kucharką.

Jorginho dostaje ataku lunatyzmu i straszy Déborę. Diógenes przyjmuje pod swój dach nowego gracza klubu Divino. Mężczyzna chce zwolnić Suelen, ale ona pokazuje mu nagranie, na którym są razem i szantażuje go. Nina pomaga Ágacie wybrać ubranie i przypomina sobie swoje dzieciństwo. Leandro jest zauroczony Suelen. Olenka widzi Darksona z inną i mści się na kochankach. Jorginho prosi Déborę o rękę. Lucinda odwiedza Ninę w posiadłości Carminhi.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.


1 KOMENTARZ

  1. Ciekawy serial. Muszę przyznać że brazylijczycy to inteligentny naród.. Potrafią nakręcić interesujące seriale i nie pisze tu o Niewolnicy Isaurze. Avenida brasil ma ciekawą fabułę,choćbym zmniejszyła ilość odcinków do 100-110 .
    Moja nadzieja, Oblicza miłości, czy pożal się Boże Włoska narzeczona …nie wiem która jest gorsza z tych mdłych seriali… narazie TVP 1 i Polo tv jest potentem pod względem oglądalności seriali .Rozdarte serca, Avenida brasil .Wkrótce TVP1 rozpocznie emisję Sułtanki Kosem.Polecam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.