„Akacjowa 38” – Odcinek 66: Germán odchodzi od żony

W 66. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Germán oznajmia żonie, że od niej odchodzi. Emisja 11 kwietnia 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Fabiana, Manuela, Casilda i Guadalupe przygotowują w dwie godziny pyszne jedzenie, czym ratują przyjęcie, które Trini urządziła na cześć młodej pary. Guadalupe i Fabiana mają okazję wyjaśnić sobie nieporozumienie związane z Ritą.

Claudio podejrzewa, że Lorena nie jest z nim szczera i za prośbą o zaliczkę kryje się jakiś ukryty powód. Casilda przez nieuwagę strąca tacę z ulubionym deserem Leonor. Na szczęście Manuela i Guadalupe w mig przygotowują kolejną porcję.

Germán oświadcza przy wszystkich gościach, że on i Cayetana nie popłyną w rejs. Claudio podsłuchuje rozmowę Casildy z don Maximilianem i odkrywa, że Leonor planuje uciec z Pablem. Paciencia i Servando zjawiają się niespodziewanie na przyjęciu. Cayetana upokarza męża, proponując aby zatańczył z Manuelą. Policjant strzela do Saura. Po przyjęciu Germán oświadcza żonie, że musi zerwać obietnicę daną bratu i od niej odchodzi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Comments

  1. Najlepszy film akacjowa 38, tak jak zranione ptaki czy elif.

  2. Serial zaczyna się rozwijać , bo początkowe akcje były ciut monotonne .Teraz zaczynają rozgrywać się sytuacje w tamtych czasach , a mające miejsce też we współczesnych .Szkoda , że nie ma emisji odcinków wybiegająch akcją do przodu , bo zapewne miały by ogromne powodzenie .Tym bardziej ,że czeka się na ten najnowszy odcinek niemal,że do wieczora następnego dnia tygodnia. W weekend nie wiadomo co zrobić z czasem emisji “Akcjowej 38 ” , bo czas juz jest “zarezerwowany” przy TV 2.

  3. Bardzo fajna, życiowy serial.Daje chwilowe zapomnienie o codziennym życiu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.