„Akacjowa 38” – Odcinek 56: Ważna przestroga dla Germana

W 56. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Manuela i Germán podejrzewają, że Cayetana wszystkich oszukuje. Emisja 27 marca 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Rita nie może zapomnieć o tym, co zrobiła z dzieckiem Manueli. Rozpamiętuje chwilę, gdy próbowała utopić niemowlę w rzece, jednak – wbrew woli Cayatany – darowała mu życie i porzuciła w lesie. Germán mówi Manueli o liście Espinosy, w którym lekarz opisał złe uczynki i zamiary jego żony. Proponuje, by udawali przed Cayetaną, że nic ich nie łączy, żeby zdobyć jej zaufanie.

Claudio wręcza Leonor i jej rodzicom zaproszenia ślubne. Oznajmia także, że jego rodzina zadba o ich weselny ubiór. Suknię ślubną uszyje zakład krawiecki Susany i Leonarda. Trini wyjawia Celii, że widziała, że Felipe zabawiał z Herminią.

Felipe przyznaje się Germanowi, że wspomniał żonie o jego planach podziału majątku. Manuela podważa metody wychowania Cayetany. Celia próbuje zmusić męża, aby przyznał się, co łączyło go z Herminią. Pablo widzi Leonor w sukni ślubnej.

Felipe traci ważnych klientów. Podejrzewa, że ktoś w środowisku sądowym próbuje mu zaszkodzić. Germán odkrywa tożsamość mężczyzny, z którym spotkała się Cayetana.

Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.