„Akacjowa 38” – Odcinek 26: Justo i Manuela prawie wpadają na siebie

W 26. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Justo zatrzymuje się w mieście. Manuela wyznaje matce, że kocha Germana. Emisja 13 lutego 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Celia wydaje Herminii polecenie uprzątnięcia pokoiku dziecka. Planuje zmienić go w pokój do ćwiczeń gry na pianinie. Felipe uprzedza żonę, że przez najbliższe dni będzie zajęty sprawą Justa. Planuje także zadbać o zapewnienie klientowi rozrywek podczas pobytu w mieście. W tym celu prosi Victora o zorganizowanie wieczoru karcianego z paniami do towarzystwa.

Opowiadanie Leonor wzbudza wielkie zainteresowanie wśród czytelników. Pablo orientuje się, że Leonor sprzedała je do gazety i pozwoliła, by podpisano je męskim nazwiskiem. Małżeństwo Castañów odtrąca zaproszenie Rosiny i Maximiliana. Wciąż mają im za złe, że ich oszukiwali.

Victorowi nie udaje się wynająć kawiarni La Ballena z powodu powodzi, ale proponuje Felipe, że udostępni im lokal swojej matki. Oczywiście ona ma się o niczym nie dowiedzieć. Cayetana namawia Ritę, żeby poderwała Pabla i wyciągnęła od niego informacje na temat Manueli. Obiecuje, że sowicie jej za to zapłaci. Ernesto korzysta z pozycji zarządcy, którą powierzył mu don Ramón, aby dokuczać Trini.

Pablo ma pretensje do Leonor, że nie powiedziała mu o artykule. Gniewa się także, że skorzystała z pomocy i kontaktów Claudia. Niewiele brakuje, by Justo i Manuela wpadli na siebie na schodach. Guadalupe zatrzymuje córkę i dopytuje o jej relacje z Germanem. Manuela wyznaje matce, że go kocha i wierzy, że z miłości wybaczy jej, gdy pozna prawdę o jej przeszłości.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.