„Akacjowa 38” – Odcinek 24: Germán i Manuela w końcu sam na sam

W 24. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Germán wyznaje miłość Manueli. Pablo dziękuje matce za uratowanie życia. Emisja 9 lutego 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Germán opatruje rany Pabla. Chłopak wyjaśnia, że Benit doniósł na niego policji, aby się na nim odegrać, a przy okazji pozbyć konkurenta, który fałszuje dokumenty po niższej cenie. Wspólnie z Germanem zastawiają na niego pułapkę. Rosina chce zastawić obrączkę swoją i męża, żeby zdobyć pieniądze na jedzenia. Lorena prosi ją, żeby tego nie robiła i obiecuje, że znajdzie inne rozwiązanie.

Benit zostaje zatrzymany przez inspektora Mendeza. Pablo może odetchnąć z ulgą. Czeka go już tylko złożenie zeznań przeciwko oszustowi. Rita ciągnie Casildę za język w sprawie Manueli. Uzdrowicielka zjawia się w domu Felipe, żeby wyjaśnić dlaczego jej eliksir się nie sprawdził. Celia wpada w szał na jej widok, szarpie ją i popycha na ziemię. Na szczęście kobiecie nic nie jest. Opuszcza dom i przeklina Celię za jej niewdzięczność. Życzy jej, by nigdy nie poczęła dziecka.

Manuela oznajmia Germanowi, że muszą przestać się widywać. Dręczy ją myśl, że ilekroć ktoś się do niej zbliży, spotyka go co coś złego. Germán przekonuje ją, że jest w błędzie. Pocałunek zbliża ich do siebie. Wreszcie mają okazję pobyć ze sobą sam na sam. Leonor zgadza się, by Claudio sprzedawał jej opowiadania. Chłopak wręcza jej 50 peset za ostatni tekst. Wyznaje jej, że często staje się celem oportunistek, które czyhają na jego majątek, a ona jako jedyna traktuje go inaczej i za to ją podziwia.

Herminia chce odejść z pracy. Felipe zatrzymują i nakazuje jej zaopiekować się Celią oraz donosić mu o wszystkim, co robi. Mężczyzna spogląda na służącą z pożądaniem. Leonor wręcza rodzicom pieniądze, ale nie wyjawia jak naprawdę je zdobyła. Pablo dziękuje matce za uratowanie mu życia. Celia przeprasza męża za swoje zachowanie i obiecuje, że odtąd będzie idealną żoną.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.