„Akacjowa 38” – Odcinek 23: Manuel i Germán odnajdują rannego Pabla

W 23. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Felipe dowiaduje się o wizycie znachorki. Germán opatruje Pablowi rany. Emisja 8 lutego 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Manuela prosi Germana o pomoc w uwolnieniu Pabla. Czuje się zmuszona wyjawić mu, że jest jej bratem. Ernesto kręci nosem na propozycję wyjazdu na Kubę i nie przekonują go argumenty Trini. Leonor przesiaduje całą noc na stryszku i pisze opowiadanie. Felipe uskarża się, że nie mógł zmrużyć oka z powodu zachowania Celii. Herminia mówi mu, że jego żona zażywa miksturę od znachorki. Niestety zamiast trzymać się kurczowo zalecać, zaczęła go nadużywać, co zaszkodziło jej zdrowiu.

Cayetana nakazuje Ricie zaprzyjaźnić się z Casildą i wyciągnąć od niej informacje na temat Manueli. Obiecuje, że sowicie jej to wynagrodzi. Claudio proponuje Leonor, że będzie sprzedawał redakcjom jej opowiadania i przekazywał jej honorarium. Guadalupe zawiadamia Manuelę o ucieczce Pabla. Germán dowiaduje się, że na komisariacie nic nie wiedzą na temat zatrzymania Pabla. Manuela podejrzewa, że jej brat ukrywa się w chatce za miastem. Leonor dowiaduje się przypadek o zaginięciu Pabla.

Manuela i German odnajdują Pabla. Leonor nie wie, czy powinna przystać na propozycję Claudia. Na dodatek martwi się o Pabla, co utrudnia jej pracę nad opowiadaniem. Rita zauważa, że Manuela wyszła wcześnie z domu. Germán opatruje rany Pabla. Chłopak wyjaśnia, że Benit zastawił na niego pułapkę, ponieważ nie chciał zamówić u nich fałszywych dokumentów. Nie dziwi go także, że nikt na komisariacie nie odnotował jego zatrzymania, ponieważ fałszerz ma układy z policją.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/akacjowa-38
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.