„Akacjowa 38” – Odcinek 20: Inspektor Méndez próbuje zatrzymać Manuelę

W 20. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Inspektor Méndez chce zatrzymać Manuelę za brak dokumentów. Emisja 3 lutego 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Germán namawia Manuelę, aby dokończyli to, co zaczęli w jego sypialni. Proponuje jej nocną schadzkę. Casilda tymczasem aranżuje potajemne spotkanie Leonor z Pablem. Caytena zauważa, że jej mąż napisał liścik do służącej. Zmusza Manuelę do wzięcia kąpieli, aby przeszukać jej rzeczy i dowiedzieć się, co knują za jej plecami.

Rita szuka pracy w kawiarni. Inspektor Méndez rozpoczyna dochodzenie w sprawie zamachu na polityka. Trini bardzo się denerwuje podczas rozmowy, a jej zeznania budzą wątpliwości inspektora. Celia słyszy płacz dobiegający z pokoiku dziecięcego. Wydaje jej się, że w sypialni stoi kołyska z niemowlęciem.

Justo planuje udać się do miasta i spotkać z adwokatem. Nie zamierza rezygnować z poszukiwań żony. Inspektor zjawia się w domu Germana, żeby porozmawiać z Manuelą. Wpierw jednak żąda okazania dokumentów. Pablo po raz kolejny ratuję siostrę z opresji. W ostatniej chwili przynosi jej podrobione papiery. Maximiliano przyznaje rację żonie i zabrania córce kontaktu z Pablem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.