„Akacjowa 38” – Odcinek 19: Pierwszy pocałunek Manueli i Germana

W 19. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Pod nieobecność żony Germán skrada pocałunek Manueli. Emisja 2 lutego 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Trini przyprowadza do domu Ernesta i przedstawia go jako swojego brata. Herminia sprowadza do domu Celii znachorkę Vicentę, która pomogła jej matce zajść w ciążę. Kobieta sporządza ziołowy eliksir i wyjaśnia Celii, jak należy go zażywać. Ostrzega ją, że jeśli nie zastosuje się do zaleceń, eliksir może wywołać odwrotny skutek.

Germán nie potrafi oderwać wzroku od Manueli. Pod nieobecność żony, która udała się z wizytą do rodziny, próbuje zbliżyć się do służącej. Rosina nie może oprzeć się pokusie odświeżenia swojej garderoby. Ponieważ nie ma pieniędzy, próbuje ukraść ze sklepu Susany elegancką pelerynę, ale zostaje przyłapana na gorącym uczynku. W drodze powrotnej do domu nakrywa Leonor na pocałunku z Pablem. Wymierza córce policzek i nie przyjmuje do wiadomości, że jest zakochana w posłańcu. Nie zgadza się również, aby zarabiała na utrzymanie rodziny i w przypływie złości niszczy jej maszynę do pisania.

Germán po raz drugi zbliża się do Manueli. Tym razem oboje nie potrafią się sobie oprzeć i całują się. Romantyczną chwilę przerywa niespodziewane pojawienie się Caytany. Niewiele brakuje, by zastała ich razem w sypialni. Jednakże, znajduje na podłodze spinkę do włosów, która daje jej do myślenia. Celia zażywa miksturę od znachorki i uwodzi męża. Manuela wyjawia Casildzie, że zakochała się w Germanie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.