„Akacjowa 38” – Odcinek 10: Skrywany ból

W 10. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Celia ukrywa przed mężem swoje dolegliwości. Emisja 20 stycznia 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Celia zaczyna czuć się coraz gorzej. Cayetana odwiedza ją, aby przekazać najświeższe plotki i wyciągnąć ją z domu. Manuela błaga matkę o pieniądze za które mogłaby pojechać do klasztoru i zobaczyć córkę. Nie wierzy, że wyrzuciła je rzeki. Podejrzewa, że nie chce dać jej ani reala, aby ją zniechęcić. Leonor wyjawia Pablowi, że matka próbuje ją wyswatać z kimś, kogo nie kocha. Nie zamierza spełnić jej prośby. Daje nadzieje Pablowi, że mogliby być razem mimo różnic klasowych.

Cayetana wybiera nową służącą, Asuntę. Dziewczyna z surowością traktuje Carlotę, aby przypodobać się nowej pani. Doktor Espinosa szantażuje Manuelę – jeśli dobrowolnie nie przyjdzie do jego domu, wmówi Cayetanie, że romansuje z Germanem. Trini tęskni za mężem i rozważa opuszczenie miasta, aby o nim zapomnieć. María Luisa przynosi ojcu list napisany rzekomo przez Trini. Cayetana przekonuje Celię, że powinna pójść w jej ślady, zwolnić Blasę i znaleźć sobie młodszą, bardziej pożyteczną służącą.

Luis zauważa, że coś dolega jego żonie. Celia uparcie ukrywa przed nim pogłębiający się ból z obawy, że ją zostawi. Germán obserwuje Manuelę ukradkiem i odkrywa, że gdzieś się wybiera. Sądzi, że ma to związek z doktorem Espinosą.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.