Zdawać by się mogło, że widzowie “Po prostu María” dali szansę nowej popołudniowej telenoweli Czwórki. Wyemitowany 8 marca premierowy odcinek meksykańskiej produkcji pt. “Twoja na zawsze” obejrzało 294 tys. osób (3,46% udziałów). W kolejnych dniach słupki oglądalności przekroczyły granicę 300 tys. osób – wyniosły odpowiednio 318,6 tys. osób (3,25% udziałów) w czwartek oraz 311,7 tys. osób (3,57% udziałów) w piątek. Dzięki temu Czwórka zachowała przewagę przed serwowanymi w tym czasie propozycjami TV Puls oraz TVN 7.

“Twoja na zawsze” to romantyczna historia Olvido (Melissa Barrera) i Diega (Daniel Elbetter), skromnej dziewczyny z małego miasteczka Taxco i obiecującego architekta z Acapulco. Ich losy splotły się w tragicznych okolicznościach – on został ranny na skutek upadku, tuż po tym jak wyskoczył z lecącej awionetki, ona pospieszyła mu z pomocą i z pomocą krewnych zabrała nieprzytomnego chłopaka do swojej chatki. Wktóce Diego dochodzi do siebie, ale okazuje się, że stracił wzrok i cierpi na zanik pamięci. Olvido otacza rannego nieznajomego opieką, nazywa go Davidem i staje się jego przewodniczką.

Emisja telenoweli w nadchodzących tygodniach bez zmian o godz. 16:00 w Czwórce.
Więcej informacji o fabule, obsadzie oraz opisy kolejnych odcinków można znaleźć na stronie www.twojanazawsze.novela.pl Widzów zachęcamy również do śledzenia fanpage’a na Facebooku: @twojanazawszeTV4

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

101 KOMENTARZE

  1. Jak myślicie jaka telenowela Visy z 2014/2015 mogłaby się przyjąć po zakończeniu “STA” jesienią 2017r, bo możliwe że gdyby dali “La Sombrę to byłoby coś a czy uważacie też że Tv Puls zaskoczy w ciągu 3 miesiący i da telenowle i jak myślicie jak produkcja Venevison mogłaby być w Tv Puls np. ja chciałbym Sacrifico De Mujer, Rosario lub Cosita Linda A Wy?

  2. Mnie jakoś zaczynają nudzić odcinki STA spodziewałem się czegoś innego po tej telenoweli więc liczę że po wakacjach w Tv4 będą 2 telenowele Visy np “Vino El Amor”(2016) o 16.00 a o 17.00 telenowela z 2014/2015 np. “La Sombra Del Pasado” lub “Lo Imperdobale” bo ja uważam że np. LSDP w Tv4 mogłoby być dużym sukcesem takim jak Dzikie serce a Wy jak uważacie?

  3. Coraz mniej jest telenowel w polskiej tv ale mam cień nadzeji może nikłej że jeśli tv Puls to może Tvn lub Tvn7 choć na 1 sezon wróci do telenowel i wyemituje coś z archiwum ITVN np. Tierra De Reyes remake Gorzkiej zemsty, ponieważ to byłby hit lepszy niż te idiotyczne paradokumenty a najlepiej gdyby dali 2 telki w Tvn La Sombrę i Tierra De Reyes, skoro Miliuonerzy na 2 sezon wrócili to czemu nie telenowele?

  4. Fan Internado Ja bym wolałam telenowele Televisy z 2014/2015 np El color dela pason ,Pason y poder czy Carazon que miente ,ale raczej będzie Desprtar Contigo czy Vino El Amor .Nie wiadomo czy na Tv Pulsie będą w ogóle jakieś telenowele latino ,ale szkoda ponieważ w zeszłym roku były 2 telenowele jedna Televisy druga z Telemudo .

  5. Też mi się wydaje że będzie 1 telenowela z Televisy z 2016r Vino El Amor albo Desprtar Contigo a z Azteki tv to może Cielo Rojo lub Caminos De Guanajuato, ja wolałbym tą drugą z Azteki tv w Tv4.

    A może Tv Puls z Telemundo za jakiś czas wyemituje Rosa Diamente lub En Otra Piel?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.