Siostry Oreiro otworzyły nowy lokal

Siostry Natalia i Adriana Oreiro otworzyły w stolicy Buenos Aires kolejny lokal marki Las Oreiro. Inauguracja sklepu została połączona z krótkim

Siostry Natalia i Adriana Oreiro otworzyły w stolicy Buenos Aires kolejny lokal marki Las Oreiro. Inauguracja sklepu została połączona z krótkim pokazem mody, w którym wzięły udział media oraz zaproszeni goście, w tym także aktorzy tj. Florencia de la V, Graciela Borges, Geraldine Neumann, Muriel Santa Ana, Carla Conte czy Agustina Cherri.

Natalia Oreiro, która od siedmiu miesięcy jest szczęśliwą matką Merlína, wróciła niedawno z Kolumbii, gdzie kręciła pierwsze 8 odcinków drugiego sezonu serialu “Lynch”. Zdjęcia do kolejnych 9 epizodów powstaną w Argentynie w ciągu najbliższych tygodni, a ich emisja zaplanowana jest na przyszły rok. Oreiro aktywnie uczestniczy także w wydarzeniach kulturalnych związanych z promocją filmu “Infancia clandestina”, argentyńskiego kandydata do nominacji do Oscara.

Mimo, iż rola ostatnia w filmie znacznie poszerzyła możliwości aktorki w świecie kina, ta nie zapomina o widzach, którzy stęknili się za jej twarzą na szklanym ekranie. Już w grudniu ruszą zdjęcia do nowej telenoweli Pol-ki dla El trece pod roboczym tytułem “Solamente vos”. Będzie to historia rozwodnika (w tej roli Adrián Suar), z pięciorgiem dzieci, który wprowadza się do bloku, w którym mieszka postać grana przez Natalię. Między sąsiadami narodzi się miłość, która ma zapewnić stacji wysoki ratingi na przyszły rok. W obsadzie telenoweli wymieniani są: Arturo Puig,  Ana María Pichio, Muriel Santa Ana, Peto Menean, China Suarez, Lali Esposito oraz Angela Torres.Comments

  1. Podziwiam ją. Jest świeżo upieczoną mamusią a zasuwa jak mrówka i umie wszystko pogodzić. Już nie mogę doczekać się jej nowej telki. Zapowiada się ciekawie… marzy mi się ona w Polsce na przyszłą jesień. Natalii nigdy dość!!!

  2. powodzenia, naty jest taka wszechstronna uwielbiam ją

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.