Tydzień po rozpoczęciu zdjęć do „Cuna do lobos” przygotowywanego przez Gisselle González do studia San Ángel Televisy weszła także ekipa Carmen Armendáriz pracująca nad współczesną wersją innego wielkiego hitu – „Pauliny”. W czwartek 15 kwietnia padł pierwszy, symboliczny klaps, podczas oficjalnej prezentacji serialu dla mediów. Wzięli w niej udział odtwórcy głównych ról Sandra Echevarría, Andrés Palacios i Arap Bethke.

Bohaterkami „La usurpadora” są Paola Miranda i Paulina Doria. Urodziły się w Kolumbii, jednak tuż po narodzinach zostały rozdzielone. Ponieważ Paola od dzieciństwa była wątłego zdrowia, a jej biedna matka nie miała pieniędzy na lekarstwa, oddała ją pod opiekę zamożnej Meksykance. Bliźniaczki dorastały z dala od siebie i poza wyglądem nic je ze sobą nie łączy. Wychowana przez próżną kobietę, stroniącą od uczuć, Paola wyrosła na osobę kapryśną, frywolną, a przy tym niestabilną emocjonalnie. Dorastająca w biedzie, ale pod skrzydłami kochającej matki Paulina stała się szlachetną i oddaną potrzebującym dziewczyny. Wkrótce siostry spotkają się i zamienią miejscami – Paulina zostanie zmuszona do przybrania tożsamości Paoli, gdy ta zapragnie opuścić rodzinę i wyruszyć w podróż z kochankiem.

Jak podkreśla producentka serialu, twórcy adaptacji bazują jedynie na pomyśle na scenariusz do „Pauliny”. „Bohaterkami są rozdzielone bliźniaczki. Jedna jest dobra, ma anielską duszę. Duszę tej drugiej spowija mrok. Akcja serialu rozgrywa się w pałacu prezydenckim, a Paola jest pierwszą damą Meksyku” – zdradza Armendáriz. Nieco więcej o koncepcji remake’u dopowiada reżyser Francisco Franco: „Znana historia została napisana na nowo, w zupełnie innej konwencji. Została przeniesiona z poziomu telenoweli do thrillera politycznego, rozgrywającego się w wyższej sferze politycznej”.

„La usurpadora” jest jedną z dwunastu produkcji składających się na antologię telenowel Televisy zwaną „Fábrica de sueños” (tłum. Fabryka marzeń). Telewizyjna premiera zapowiedziana jest na drugą połowę 2019 roku.

[tabs tab1=”Cuna de lobos – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.