Rodrigo Lombardi (Droga do Indii), brazylijski amant, który ma na swoim koncie kilka głównych ról, od 7 kwietnia pokaże się w nowej odsłonie. W telenoweli Meu Pedacinho de Chão, aktor wcieli się w postać czarnego charakteru, Pedra Falcão, odwiecznego rywala pułkownika Epaminondasa, odgrywanego przez Osmara Prado (Klon; Czarująca Opowiastka).

Specjalnie dla roli, aktor zapuścił brodę i przefarbował się na rudo. Również pozostałe gwiazdy diametralnie zmieniły swój wizerunek. Antonio Fagundes (Dziedziczna Nienawiść), znany ze swej siwizny, tym razem pokaże się z ciemnymi włosami i wąsem. Bruna Linzmeyer (Szalone Serce) podobno również ma zaskakujący image, który ukrywała przed prasą podczas zeszłotygodniowego karnawału.

Meu Pedacinho de Chão ma być telenowelą utrzymaną w tonie przedstawienia lalkowego. Luiz Fernando Carvalho, reżyser produkcji mówi o niej tymi słowami:

Jest to pewna pomysłowość, naiwne spojrzenie na świat oczami dziecka, ale nie infantylne. To piękna liryczna opowieść, bliska dramatu baśni, z wielkimi bohaterami i złoczyńcami, oraz niesamowitym morałem. Jest to bardzo subtelny język.

Telenowela jest remakiem produkcji z 1971 o tym samym tytule. Adaptacją zajął się ten sam autor, co sprzed 40 lat. Zmiany w strukturze społeczeństwa wymuszają też wiele zmian w stosunku do pierwotnej wersji tej historii. Oryginał liczył ponad 170 odcinków, remake Meu Pedacinho de Chão został już całkowicie napisany i serial będzie miał 115 odcinków.

W telenoweli zagrają również Juliana Paes (Droga do Indii), czy Emiliano Queiroz (Alvaro).


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.