Rudy Rydz

Rodrigo Lombardi (Droga do Indii), brazylijski amant, który ma na swoim koncie kilka głównych ról, od 7 kwietnia pokaże się

Rodrigo Lombardi (Droga do Indii), brazylijski amant, który ma na swoim koncie kilka głównych ról, od 7 kwietnia pokaże się w nowej odsłonie. W telenoweli Meu Pedacinho de Chão, aktor wcieli się w postać czarnego charakteru, Pedra Falcão, odwiecznego rywala pułkownika Epaminondasa, odgrywanego przez Osmara Prado (Klon; Czarująca Opowiastka).

Specjalnie dla roli, aktor zapuścił brodę i przefarbował się na rudo. Również pozostałe gwiazdy diametralnie zmieniły swój wizerunek. Antonio Fagundes (Dziedziczna Nienawiść), znany ze swej siwizny, tym razem pokaże się z ciemnymi włosami i wąsem. Bruna Linzmeyer (Szalone Serce) podobno również ma zaskakujący image, który ukrywała przed prasą podczas zeszłotygodniowego karnawału.

Meu Pedacinho de Chão ma być telenowelą utrzymaną w tonie przedstawienia lalkowego. Luiz Fernando Carvalho, reżyser produkcji mówi o niej tymi słowami:

Jest to pewna pomysłowość, naiwne spojrzenie na świat oczami dziecka, ale nie infantylne. To piękna liryczna opowieść, bliska dramatu baśni, z wielkimi bohaterami i złoczyńcami, oraz niesamowitym morałem. Jest to bardzo subtelny język.

Telenowela jest remakiem produkcji z 1971 o tym samym tytule. Adaptacją zajął się ten sam autor, co sprzed 40 lat. Zmiany w strukturze społeczeństwa wymuszają też wiele zmian w stosunku do pierwotnej wersji tej historii. Oryginał liczył ponad 170 odcinków, remake Meu Pedacinho de Chão został już całkowicie napisany i serial będzie miał 115 odcinków.

W telenoweli zagrają również Juliana Paes (Droga do Indii), czy Emiliano Queiroz (Alvaro).


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.