Ramówkowe roszady telenowel "Złote serce" i "Słodka miłość" | novela.pl

Ramówkowe roszady telenowel “Złote serce” i “Słodka miłość”

novela.pl 1 lutego 2017 60

Zmiana pór nadawania telenowel “Złote serce” (TVP 1) oraz “Słodka miłość” (TV Puls) od 13 lutego.

Ramówkowe roszady telenowel “Złote serce” i “Słodka miłość”

Widzów telenowel “Słodka miłość” oraz “Złote serce” czeka zmiana nawyków. Od 13 lutego będą emitowane o nowych porach. Argentyńska produkcja emitowana w TV Puls zostanie przeniesiona z godz. 12:00 na 5:55, zaś portugalska telenowela TVP1 z godz. 18:40 będzie nadawana o 16:00, ustępując miejsca kontynuacji tureckiego serialu “Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem”.

Tego samego dnia z ramówki TV Puls wypada emitowana ponownie kolumbijska telenowela “Niewolnica Victoria”.

“Złote serce” jest pierwszą od lat emitowaną w Polsce telenowelą w Portugalską. W minionym roku zdobyła tytuł najlepszej telenoweli plebiscytu “New York Festival’s World’s Best TV & Films”, wygrywając z ponad pięćdziesięcioma innymi tytułami, w tym. “La querida del centauro” (Telemundo). Historia rozpoczyna się u kresu życia poczciwego staruszka imieniem António (João Perry), który świadomy zbliżającej się śmierci zapisuje cały swój dobytek pokojówce Marii (Rita Blanco) i jej córce Catarinie (Mariana Pacheco). Skuszona wizją świetlanej przyszłości Catarina postanawia skrócić żywot mężczyzny i czym prędzej dobrać się do przyznanej jej części spadku. Wieczorną emisję w Jedynce śledzi średnio ok. 1,2 mln widzów (~8% udziałów).
Emisja nowych odcinków w TVP 1 od 13 lutego o godz. 16:00. Powtórki następnego dnia ok. godz. 11:00.

Ściśnięta w 120 odcinków telenowela pt. „Słodka miłość” (oryg. Dulce amor) biła rekordy oglądalności w Argentynie. Została napisana przez Enrique Estevaneza (“Na straży miłości”) i wyprodukowana przez Ángela de Bonisa dla Telefe i LCA Producciones. W rolach głównych Carina Zampini (“Dziki księżyc”) i Sebastián Estevanez (“Na straży miłości”). Przedstawia zawiłą opowieść o Victorii, zimnej i zgorzkniałej właścicielce słynnej fabryki czekolady, która zakochuje się w swoim szoferze, Marcosie.
Emisja nowych odcinków w TV Puls od 13 lutego o godz. 5:55.
Uwaga! Dnia 27 lutego telenowela zostaje zdjęta z ramówki TV Puls. Kolejne odcinki będą publikowane na platformie Playpuls.pl

60 komentarzy »

  1. Fan Internado 24 marca 2017 o 18:50 - Reply

    Według mlnie jest cień szansy, że telenowele latino w Tv Puls wrócą do łask bo do zarządu Tv Puls wraca pan Jacek Ścibiałkowski i o ile się nie mylę to za jego kadencji Tv Puls wyemitowała Zbuntka i nie było przerywania telek a szkoda że “potencjał” Super Polsatu jest marny bo mogli by oni się postarać o powtórkę jakieś telenoweli z Silvią Navarro np. “Amor Bravio” a na Tv Puls widizałbym z Telemundo Rosa Diamente lub En Otra Piel a z Televisy np. La Sombrę Del Pasado, La Malqueridę albo Lo Imperdonable w paśmie o 15.30.

  2. paula 9 marca 2017 o 15:32 - Reply

    ja bym chciała Lo Imperdonable

Komentarze »


X