Era serialu „Violetta” powoli dobiega końca. W krajach Ameryki Południach oraz Europy emisja trzeciego i ostatniego sezonu serialu została już zakończona, a nastoletni fani mają ostatnią szansę zobaczenia występów swoich idoli na scenie w ramach światowego tournée, które obejmuje także Polskę. Na koniec sierpnia zaplanowane są trzy koncerty zespołu przewodzonego przez odtwórczynię tytułowej roli Martinę Stoessel – jeden w Warszawie i dwa w Krakowie.

Disney Channel postanowił zapełnić pustkę po „Violetcie” nowym serialem młodzieżowym pt. „Soy Luna”, który także zostanie wyprodukowany przez argentyńską firmę produkcyjną Pol-ka, a dzięki we współpracy z Disney Europe, Middle East & Africa (EMEA) w przyszłym roku prawdopodobnie zagości w ramówce polskiego kanału Disneya.

Podobnie jak w przypadku „Violetty” w nowym serialu wystąpi międzynarodowa obsada złożona z utalentowanych nastolatków. Większość z nich została wyłoniona poprzez castingi. Czołową ekipę tworzą Lionel Ferro, Ana Jara, Malena Ratner, Carolina Kopelioff, Katja Martinez, Valentina Zenere, Chiara Parravicini, Jorge López, Agustín Bernasconi, Michael Ronda oraz Meksykanka Karol Sevilla, która zagra Lunę. Do tej listy należy dodać nazwisko włoskiego aktora Ruggero Pasquarelliego, kojarzonego z roli Federico w „Violetcie”. Pierwszy sezon ma składać się z 80 odcinków, a jego premiera zapowiedziana jest na początek 2016 roku.


3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.