Nowe plany

Po zakończeniu zdjęć do telenoweli “La mujer del Vendaval” Chantal Andere planuje skupić się przez jakiś czas na innych aspektach

Po zakończeniu zdjęć do telenoweli “La mujer del Vendaval” Chantal Andere planuje skupić się przez jakiś czas na innych aspektach życia i kariery.

Przede wszystkim aktorka planuje spróbowania swoich sił w muzyce. Chantal już zbiera materiał do swojej debiutanckiej płyty w stylu ranchero.

Jeśli chodzi o życie prywatne, nie wyklucza kolejnego dziecka. Andere zdradziła, że marzy o rodzeństwie dla swojej córeczki Natalii (4 l.), ale bez ciśnienia, bo ma swoją “małą”, ale wspaniałą rodzinkę.

W najbliższych planach 41-letniej aktorki są także wakacje poza granicami kraju.
Comments

  1. Nie wiedziałam, że śpiewała zawodowo.

  2. Nic dziwnego, że chce wrócić do śpiewania. Już chyba nawet wydała już jakieś albumy. Napewno bez problemu można na yt znaleźć piosenki w jej wykonaniu.

  3. Teraz w Visie wszyscy śpiewają: Zuria, David… to czemu nie i Chantal hehhe

  4. To Chantal też śpiewa?! Właśnie ale czemu w stylu ranchero? Bardzo lubię ją jako aktorkę najbardziej za rolę Minervy w Miłość jak tequila.

  5. Szkoda, że nie skupia sie na graniu, bo jest rewelacyjna. Chętnie posłucham płyty, ale czemu w stylu ranchero. Jakoś to mnie nie kusi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.