Wenezuelski pisarz, poeta i dziennikarz Leonardo Padrón, autor popularnych w latach 90. telenowel „Pod wiatr” czy „Imperium kobiet”, spłodził nowy scenariusz. Pod tytułem „Contracara” kryje się ubrana w melodramat historia dwojga dorosłych ludzi, których połączy silna więź. Wykreują ich Angelique Boyer (widziana ostatnio w „Trzy razy Ana”) oraz Michel Brown (obecnie na ekranach w serialu „Pan Ávila”).

Angelique wcieli się w postać Lucíi Borges, rozchwytywanej przez projektantów pięknej dziewczyny z żurnala z ciemną przeszłością. Jako nastolatka była zmuszana przez matkę do prostytuowania się. Udało jej się wyrwać z piekła, uciekła do stolicy Meksyku i rozpoczęła pracę w liczącej się na rynku firmie. Nieprzeciętną urodą zwabiła do siebie jej właściciela, Leóna. Plan szybkiego wzbogacenia się usnuty przez Lucíę legnie w gruzach, gdy mężczyzna zostaje zabity w dniu ich ślubu. To jednak dopiero początek kłopotów, z jakimi przyjdzie jej się zmierzyć. Dusza Leóna powróci w ciele Valdésa (w tej roli Brown), zwanego Chińczykiem, płatnego zabójcy straconego na krześle elektrycznym w amerykańskim więzieniu. Również żywot Valdeésa nie skończy się wraz ze śmiercią. Jego dusza powróci w ciele wykładowcy antropologii. Obaj mężczyźni skorzystają z drugiej szansy od losu, aby rozliczyć się z przeszłością – León odkryje niewierność Lucíi i zapragnie się na niej zemścić, podczas gdy Valdés posłuży się nowym obliczem jako kamuflażem w rozprawieniu się z dawnymi wrogami.

Telenowela liczyć będzie 80 odcinków. Jej realizacją zajęły się dwie wytwórnie W Studios oraz Leon Films, spod których wyszedł serial „La piloto”. Zdjęcia ruszyły w połowie czerwca i powstają zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Meksyku. Reżyserują Carlos Cook, Alejandro Lozano i Joe Rendon. W obsadzie m.in. Alejandro Nones, Claudia Martín, Arturo Barba, Henry Zakka oraz gościnnie Alexis Ayala. Światowa premiera zaplanowana jest na listopad.

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

21 KOMENTARZE

  1. Ja oglądam wszystkie seriale z jej udziałem i co bardzo dobre. Ja czekam z niecierpliwością aż pojawi się serial w Polsce. Ale to pewnie będzie dopiero w przyszłym roku

  2. Oglądałam wszystkie telenowele z Angelina w roli głównej i ciezko mi powiedzieć która z nich była najlepsza, bo każda była po prostu świetna! Nie oglądałam ich w tv tylko w internecie w racji tego, ze pracuje, a w tv zazwyczaj puszczają kiedy ludzie są jeszcze w pracy, bądź wypełniają inne ważne obowiązki. Czekam z niecierpliwością na kolejne telenowele!!!! Angelique jest numerem 1 !!!!

  3. To 90 % to klapy bo nie miały takiej oglądalności :) wiadomo Esmeralda to był fenomen tamtych lat i teraz każdy sobie chciał odswiezyc tą historię :) pozdrawiam

  4. Chyba ktoś w redakcji noveli nie lubi Angelique :) a co napiszecie o otchłani namiętności i za głosem serca?? Też nie były sukcesem?? Nie wydaje mi się. Pozdrawiam

    • Nie, niedługo po premierze „Teresa” została przeniesiona na godzinę poranną, ponieważ nie przyjęła się, zaś telenowela „Trzy razy Ana” czterokrotnie zaniżała oglądalność popołudniowego pasma telenowel Czwórki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.