Nowe oblicze Angelique Boyer w „Contracara” | novela.pl

Nowe oblicze Angelique Boyer w „Contracara”

novela.pl 26 sierpnia 2018 21

Meksykańska aktorka Angelique Boyer zagra główną rolę w realizowanym na zlecenie Televisy serialu „Contracara” pióra Leonarda Padróna

Nowe oblicze Angelique Boyer w „Contracara”

Wenezuelski pisarz, poeta i dziennikarz Leonardo Padrón, autor popularnych w latach 90. telenowel „Pod wiatr” czy „Imperium kobiet”, spłodził nowy scenariusz. Pod tytułem „Contracara” kryje się ubrana w melodramat historia dwojga dorosłych ludzi, których połączy silna więź. Wykreują ich Angelique Boyer (widziana ostatnio w „Trzy razy Ana”) oraz Michel Brown (obecnie na ekranach w serialu „Pan Ávila”).

Angelique wcieli się w postać Lucíi Borges, rozchwytywanej przez projektantów pięknej dziewczyny z żurnala z ciemną przeszłością. Jako nastolatka była zmuszana przez matkę do prostytuowania się. Udało jej się wyrwać z piekła, uciekła do stolicy Meksyku i rozpoczęła pracę w liczącej się na rynku firmie. Nieprzeciętną urodą zwabiła do siebie jej właściciela, Leóna. Plan szybkiego wzbogacenia się usnuty przez Lucíę legnie w gruzach, gdy mężczyzna zostaje zabity w dniu ich ślubu. To jednak dopiero początek kłopotów, z jakimi przyjdzie jej się zmierzyć. Dusza Leóna powróci w ciele Valdésa (w tej roli Brown), zwanego Chińczykiem, płatnego zabójcy straconego na krześle elektrycznym w amerykańskim więzieniu. Również żywot Valdeésa nie skończy się wraz ze śmiercią. Jego dusza powróci w ciele wykładowcy antropologii. Obaj mężczyźni skorzystają z drugiej szansy od losu, aby rozliczyć się z przeszłością – León odkryje niewierność Lucíi i zapragnie się na niej zemścić, podczas gdy Valdés posłuży się nowym obliczem jako kamuflażem w rozprawieniu się z dawnymi wrogami.

Telenowela liczyć będzie 80 odcinków. Jej realizacją zajęły się dwie wytwórnie W Studios oraz Leon Films, spod których wyszedł serial „La piloto”. Zdjęcia ruszyły w połowie czerwca i powstają zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Meksyku. Reżyserują Carlos Cook, Alejandro Lozano i Joe Rendon. W obsadzie m.in. Alejandro Nones, Claudia Martín, Arturo Barba, Henry Zakka oraz gościnnie Alexis Ayala. Światowa premiera zaplanowana jest na listopad.

21 komentarzy »

 1. Kasia 31 października 2018 o 13:03 - Reply

  Witam,
  Skąd ma Pan te informacje ? Dziękuję

  • novela.pl 1 listopada 2018 o 08:39 - Reply

   Jak to często bywa, zostały wyssane z palca :)

 2. Marcin Lewandowski 26 października 2018 o 17:53 - Reply

  Może serial podobno będzie w głównym Polsacie, od poniedziałku do piątku o godz. 19:05 zamiast wałkować powtórki serialu “Świat według Kiepskich”.

 3. Ktos 8 października 2018 o 09:22 - Reply

  Ja oglądam wszystkie seriale z jej udziałem i co bardzo dobre. Ja czekam z niecierpliwością aż pojawi się serial w Polsce. Ale to pewnie będzie dopiero w przyszłym roku

 4. PO 30 września 2018 o 14:18 - Reply

  Oby ta nowa telka pojawiła się na TV4 ;)

 5. Agi 14 września 2018 o 16:33 - Reply

  Oglądałam wszystkie telenowele z Angelina w roli głównej i ciezko mi powiedzieć która z nich była najlepsza, bo każda była po prostu świetna! Nie oglądałam ich w tv tylko w internecie w racji tego, ze pracuje, a w tv zazwyczaj puszczają kiedy ludzie są jeszcze w pracy, bądź wypełniają inne ważne obowiązki. Czekam z niecierpliwością na kolejne telenowele!!!! Angelique jest numerem 1 !!!!

 6. tere 11 września 2018 o 08:19 - Reply

  To 90 % to klapy bo nie miały takiej oglądalności :) wiadomo Esmeralda to był fenomen tamtych lat i teraz każdy sobie chciał odswiezyc tą historię :) pozdrawiam

 7. tere 10 września 2018 o 16:55 - Reply

  Chyba ktoś w redakcji noveli nie lubi Angelique :) a co napiszecie o otchłani namiętności i za głosem serca?? Też nie były sukcesem?? Nie wydaje mi się. Pozdrawiam

  • novela.pl 10 września 2018 o 17:53 - Reply

   Za sukces można uznać wyniki osiągane przez „Esmeraldę” emitowaną zeszłej jesieni. Wymienione przez Panią telenowele po prostu sprostały oczekiwaniom.

 8. xyz 10 września 2018 o 00:17 - Reply

  Wręcz przeciwnie, jak najbardziej mamy na co liczyć. Wszystkie telenowele z Angelique jako protagonistką przyjęły się w Polsce.

  • novela.pl 10 września 2018 o 12:11 - Reply

   Nie, niedługo po premierze „Teresa” została przeniesiona na godzinę poranną, ponieważ nie przyjęła się, zaś telenowela „Trzy razy Ana” czterokrotnie zaniżała oglądalność popołudniowego pasma telenowel Czwórki.

Komentarze »


X