Nathalie Lartilleux prezentuje "El vuelo de la victoria" | novela.pl

Nathalie Lartilleux prezentuje “El vuelo de la victoria”

novela.pl 8 lipca 2017 81

Nathalie Lartilleux wyłamuje się z nowych tendencji w Televisie i produkuje 200-odcinkową telenowelę “El vuelo de la victoria” z Pauliną Goto w roli głównej

Nathalie Lartilleux prezentuje “El vuelo de la victoria”

Lubuje się w klasycznych melodramatach. Jej ostatnie produkcje “Kotka” i “Dzikie serce” odniosły wielki sukces komercyjny. Lada dzień w meksykańskiej telewizji zadebiutuje jej najnowsze dzieło pt. “El vuelo de la victoria”. Jednak Nathalie Lartilleux nie jest całkowicie zadowolona, gdyż – jak przyznała publicznie – tęskni za “starą Televisą”.

Po fuzji meksykańskiej spółki Televisa i amerykańskiej telewizji Univision, poprzedzonej awansem Rosy Ocampo, również producentki, na stanowisko dyrektora ds. programowych kanału Las estrllas, telenowele na dobre przestały być ponad stuodcinkowymi tasiemcami. Już rok wcześniej, w odpowiedzi na utrzymujący się spadek oglądalności, uchwalono dyrektywę ograniczającą długość produkcji. Zaczęto produkować “krótkie” telenowele tj. “Corazón que miente” (71 odcinków), “Las amazoras” (63 odcinki), “La canidata” (62 odcinki) oraz oparte na zagranicznych formatach seriale o podobnej długości np. “Kobiety w czerni” (52 odcinki), “El hotel de los secretos” (81 odcinków) czy “Yago” (65 odcinków). Jednocześnie zwiększono budżet na realizację zdjęć w plenerze oraz poczyniono inwestycje w kierunku poprawienia oświetlenia w studio nagraniowym Televisa San Ángel.

Jednak dla Lartilleux mówienie o ewolicji w Televisie jest przesadą. “Przecież seriale były zawsze” – spuentowała w wypowiedzi dla dziennika “El universal”. W tej samej, w której uskarżała się, że po odejściu poprzedniego dyrektora Jorge Eduarda Murguíi w Televisie brakuje współpracy. “Każdy [producent] zgarnął swój projekt i zajmuje się tym, czym musi się zajmować. Nie ma już dawnej ekipy” – powiedziała. Ale sama producentka także skorzystała na zmianach. Zdjęcia do “El vuelo de la victoria” powstały w na otwartej przesteni, w różnych zakątkach stanu Morelos, a do jej dyspozycji oddano całą hacjendę. Jeśli zaś chodzi o kwestię liczby odcinków, sprawa zdaje się być otwarta. Jak zdradziła zaangażowana Isadora González, zaangażowana do udziału w telenoweli, fabuła rozpisana jest na 200 odcinków.

Protagonistami “El vuelo de la victoria” są Paulina Goto (“Droga do szczęścia”), Mane de la Parra (“Corona de lágrimas”) i Andrés Palacios (“Las amazonas”). W obsadzie znaleźli się m.in. Jorge Aravena (“Droga do szczęścia”), Elizabeth Álvarez (“Dzikie serce”), René Strickler (“Dzikie serce”), Jorge Poza (“Kotka”) i Susana Dosamantes (“Trzy razy Ana”). Premiera w meksykańskiej telewizji w najbliższy poniedziałek 10 lipca.

81 komentarzy »

 1. ola 20 lipca 2017 o 21:58 - Reply

  Izulka nie podaje się tu takich informacji gdzie dana telenowela jest !!!!!

 2. Izulka 20 lipca 2017 o 21:10 - Reply

  Teraz sprawdziłam to ten kanał nie dawno założył hasło do folderu gdzie są odcinki “Przeznaczenie Evy” na na szczęście już dawno obejrzałam a co do “Miłość na zakręcie” obejrzałam 5 odcinków i przestałam i na ten folder gdzie są odcinki “Miłość na zakręcie” też jest hasło. Jeśli ktoś chce oglądać musi poprosić o hasło właścicielkę kanału 😉

 3. Izulka 20 lipca 2017 o 20:59 - Reply

  Mam nadzieję że jutro poznamy tytuł nowej telenoweli 😉 Ja chcę z Telemundo “La Patrona” lub “La Dona” z Arcely Arambulą 😍 Taki jeden kanał na CDA dodał “Przeznaczenie Evy” i aktualne dodaje “Miłość na zakręcie” i oglądam. Więc jakby iTVN puścili jakąś telenowele to napewno ją by ten kanał dodawał a jeśli nie to byłoby trzeba namówić Player żeby wstawiał tak jak “W obronie honoru” 😉
  Ktoś z was oglądał “Przeznaczenie Evy” lub ogląda “Miłość na zakręcie”?

 4. Marisol 20 lipca 2017 o 18:40 - Reply

  Fan internado to nie ma znaczenia przeciez i tak nie mozemy ogladac tego kanalu. :(

 5. Fan Internado 20 lipca 2017 o 15:57 - Reply

  Jak myślicie czy jutro poznamy tytuł nowej telenoweli ITVN która zastąpi “Miłość na zakręcie” w sierpniu bo do końca tej telenoweli pozostało 19 odcinków a ITVN nigdy nie robił przerwy wakacyjnej od telenowel więc coś powinno być emitowane na tym kanale w sierpniu br i liczę że będzie to Telemundo z lat 2012-2015.?

 6. rosasc 19 lipca 2017 o 17:04 - Reply

  Marisol mi chodziło o tv puls :)

 7. Marisol 19 lipca 2017 o 16:20 - Reply

  Rosasc, mysle ze na czwórce nie puszcza telenoweli z telemundo. Jest to mozliwe w tv puls :)

 8. Marisol 19 lipca 2017 o 16:15 - Reply

  Mam prosbe, drodzy komentatorzy novela.pl szanujmy sie. Nie kopiujcie nazw uzytkownikow, ktorzy rowniez tutaj komentuja. Bardzo nie ładnie jest sie pod kogos innego podszywac. Jesli juz naprawde nie macie pomyslu na nazwe to jak to bylo w moim przypadku, gdzie jakas inna osoba uzyla mojej nazwy Marisol, zamiast tego mogla ja troche zmienic, by jej nie kopiowac.

Komentarze »


X