Po siedmiu latach wspólnego życia, mimo wielokrotnych zapowiedzi rychłego ślubu, Michelle Vieth (31 lat) i Leandro Ampudia (33 lata) rozstali się w styczniu tego roku. Powodem zakończenia związku było uzależnienie Ampudii od hazardu. Obecnie była para walczy o prawo opieki nad dwójką dzieci: Leandrem (6 lat) i Michelle (4 lata).

Od kilku miesięcy aktorka walczy przy pomocy prawników o alimenty na dzieci w wysokości 7 milionów pesos. Z drugiej strony Leonardo skarży się, była żona nie pozwala mu widywać się z dziećmi, mimo iż początkowo właśnie ze względu na nie zapowiadali „przyjacielskie rozstanie”.

Według relacji magazynu „TvyNotas”, Ampudia ma długi hazardowe i nie spłaca też alimentów na dzieci, co doprowadziło do zaostrzenia sytuacji. Aktorka grozi mu więzieniem, jeśli nie wpłaci należnej jej sumy i dodaje, że boi się o bezpieczeństwo dzieci, gdyż z powodu długów hazardowych wierzyciele Ampudii grozili skrzywdzeniem ich. Plotki mówią także, że przez długi partnera Michelle może zostać eksmitowana z mieszkania, w którym mieszka. Ze swojej strony Ampudia mówi: „Proszę sędziego, aby pozwolił mi widywać dzieci, ponieważ ona wysłała je do Stanów Zjednoczonych bez mojej zgody ze swoją matką alkoholiczką”.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.