Czarna skórzana kurtka, papieros w ustach i motor to charakterystyczne atrybuty Hache, głównego bohatera hiszpańskiego filmu „Tres metros sobre el cielo” (tłum. „Trzy metry nad ziemią”), który w 2010 królował na wielkich ekranach Półwyspu. 7 milionowe zyski i ponad milion widzów to wystarczające powody, by pokusić się o kontynuację wielkiego hitu. I tak, 28 października ubiegłego roku rozpoczęły się zdjęcia do „Tengo ganas de ti” (tłum. „Mam na Ciebię ochotę”), ekranizacji best-selleru włoskiego pisarza Federica Mocci. W roli głównej ponownie Mario Casas, którego jeszcze do niedawna mogliśmy oglądać w pierwszym sezonie „Statku”, oraz młodziutka aczkolwiek bardzo utalentowana María Valverde.

Akcja sequela toczy się trzy lata po rozstaniu głównych bohaterów. Po dwuletnim pobycie w Londynie, Hache wraca do Barcelony, gdzie odżywają dawne wspomnienia. Choć trudno było mu zapomnieć o dziewczynie, przy której poczuł, że dotknął nieba, boi się ponownego spotkania z nią. Wszystko w jego życiu się zmieniło. Przyjdzie mu nawiązać nowe przyjaźnie, znaleźć pracę, rozpocząć nowy etap… czy w tych okolicznościach pierwsza prawdziwa miłość ma szansę odżyć?

Obsadę uzupełniają: Clara Lago („Inny”), Alvaro Cervantes, Marina Salas („Statek”), Diego Martín, Nerea Camacho („Camino”), Antonio Velázquez i Carme Elías („Camino”). Film ma trafić do kin w Hiszpanii 22 czerwca. Jego producentami są Zeta Cinema, Antena 3 Film, Cangrejo Films i Globomedia Cine, a dystrybutorem Warner Bros Pictures.


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.