Mariluz Bermúdez, najpiękniejsze oczy Kostaryki

Słodka Virginia z telenoweli „Kotka”, Mariluz Bermúdez, to prawdziwa seksbomba. Kostarykanka pozowała dla meksykańskiego magazynu dla mężczyzn.

Mariluz Bermúdez ma 29 lat. Urodziła się w Kostaryce, ale jej kariera rozpoczęła się i rozkwitła w Meksyku. Wystąpiła dotąd w sześciu telenowelach i może pochwalić się rolami zarówno dobrodusznych panienek z dobrego domu, jak i tych zepsutych do szpiku kości. Ale umiejętności aktorskie to nie wszystko, czym próbuje przykuć uwagę.

Dokładnie dwa lata temu Mariluz znalazła się na okładce poczytnego magazynu “H para Hombres” (dla panów), sprzedawanego na terenie Meksyku i Stanów Zjednoczonych, któremu towarzyszyła potężna kampania reklamowa. Aktorka przyznała, że początkowo miała wątpliwości, czy przyjąć zaproszenie do udziału w rozbieranej sesji. “Nie chciałam odsłonić za dużo, ale potraktowano mnie bardzo profesjonalnie. Mogłam wybrać miejsce, pozy, a nawet bieliznę” – powiedziała w wywiadzie. “Zdjęcia zostały starannie zrobione, tak by niczego nie było widać. Nie trzeba przecież uciekać się do wulgarnych form, by pokazać zmysłowość i myślę, że mnie się to udało” – oświadczyła. Ujęcia zza kulis sesji można zobaczyć na załączonym poniżej materiale wideo.

Rozgłos, jaki dała jej rozkładówka magazynu oraz udział w telenoweli “Mentir para vivir”, zaowocowały angażem do “Kotki”, pierwszej produkcji z udziałem Mariluz emitowanej w polskiej telewizji. Dla roli niewidomej Virginii, Kostarykanka dała się ucharakteryzować na piętnastolatkę, zakryła swoje fizyczne wdzięki, a nawet zamroziła swoje zmysłowe oczy. “Jestem bardzo dumna z tej postaci. Virginia jest niewidoma i, co zapewne zaskoczy wszystkich, taka pozostaje do samego końca. Dzięki niej rozwinęłam się nie tylko artystycznie, ale także dojrzałam wewnętrznie. Jestem pewna, że publiczność zżyje się z nią” – zapewniała jeszcze w trakcie zdjęć. Czy tak będzie?

[tabs tab1=”Mariluz Bermúdez – H para Hombres”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Comments

  1. Nie prawda bo PERRONI i MALUZE SAT TAK SAMO PIEKNE

  2. Jest ładniejsza od Maite perroni,Maite jest sympatyczna,umie grać ale uroda jest taka sobie…-)wybacz Maite….

  3. Świetnie gra Virginię i jest bardzo ładna:-)

  4. Jest naprawdę śliczna i bardzo zmysłowa !

  5. Podoba mi się jak gra w kotce

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.