Mijający rok był bardzo pracowity dla aktorki i piosenkarki Mariany Seoane, którą obecnie możemy podziwiać na polskich ekranach w telenoweli „Ja, Ona i Eva!”. Meksykańska gwiazda właśnie dołączyła do obsady spektaklu teatralnego “Perfume de Gardenia”, tego, który niedawno opuściła Aracely Arambula.

Po zakończeniu zdjęć do telenoweli, Mariana postanowiła nie zaniedbywać kariery wokalnej i skupiła się na intensywnej promocji swojej najnowszej płyty “La malquerida”.

Gwiazda w ostatnim czasie wzięła udział także w ekskluzywnej sesji zdjęciowej do listopadowego wydania magazynu Open. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tej właśnie sesji.


5 KOMENTARZE

  1. jest niesamowicie piekna i sexy kobieta, podobala mi sie jak grala w morzu milosci, ale wielka klapa bylo dla mnie gdy grala protke w telce”REBECA” byla jeszcze mloda a teraz ma charakter i podoba mi sie jak pokazuje pazurki….

    • Już kilka razy zagrała główną role i niestety nie zachwycała… ona jest super ale kiedy gra kobiety z charakterem a główne bohaterki raczej rzadko takie są…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.