Maite Perroni i Iván Sánchez na jednym planie | novela.pl

Maite Perroni i Iván Sánchez na jednym planie

novela.pl 15 czerwca 2017 5

Iván Sánchez wystąpił u boku Maite Perroni w meksykańskiej komedii romantycznej “Dibujando el cielo” w reżyserii Any Laury Calderón

Maite Perroni i Iván Sánchez na jednym planie

Zakończyły się zdjęcia do “Dibujando el cielo”, debiutanckiego filmu fabularnego Any Laury Calderón. Meksykańska montażystka, doświadczona w pracy nad filmami krótkometrażowymi i dokumentalnymi, postanowiła zmierzyć się z reżyserią. Pod jej dyrekcją zagrali kojarzeni z udziału w telenowelach aktorzy Maite Perroni (“Kotka”) i Iván Sánchez (“Burza”).

Osią scenariusza jest Narodowe Obserwatorium Astronomiczne mieszczące się przy Narodowy Uniwersytet Autonomiczny Meksyku w Cholula. W nim pracuje Sofía (w tej roli Perroni), astrofizyk, specjalizująca się w zakresie mechaniki nieba. Potrafi precyzyjnie określić trajektorię satelity w przestrzeni kosmicznej, jednak ma problem z wytyczeniem własnej drogi. Gubi się w codzienności, gdyż cała jej uwaga skupia się na studiach i napisaniu pracy dyplomowej. “Oddaje się pasji jaką jest badanie wszechświata, żeby uciec przed własnym życiem” – kwituje odtwórczyni roli. W sprowadzeniu Sofíi na ziemię ma pomóc postać Raúla (grana przez Sáncheza).

W obsadzie znaleźli się również Ximena Romo, Claudia Ramírez, Christian Vázquez i Ana Layevska. Premiera filmu w Meksyku zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2018 roku.

5 komentarzy »

 1. barca 4 lipca 2017 o 15:49 - Reply

  Chetnie obejrzałabym sobie jakąś telkę czy film z Maite , ten pewnie do nas nie dotrze . Fajna obsada

 2. xyz 23 czerwca 2017 o 02:17 - Reply

  Oo, film *-* I ta grzywka, ostatni raz miała taką jeszcze za czasów RBD. Ciekawa jestem filmu ;)

 3. lilia 17 czerwca 2017 o 22:19 - Reply

  Jak nazywa się piosenka z twarz analiji z 35odcinka 4:45 minucie

 4. dorota 17 czerwca 2017 o 18:54 - Reply

  Maite ładnie w grzywce!

 5. monia 16 czerwca 2017 o 21:02 - Reply

  Moim marzeniem jest zobaczyć ich razem w jakiejś telenoweli!

Komentarze »


X