Televisa krok po kroku kompletuje obsadę remake’u „Ceny marzeń”. W maju ogłoszono wybór Camili Sody („Droga na Marsa”) na odtwórczynię tytułowej roli. Przed tygodniem ujawniono, że jednym z jej partnerów będzie José Ron (telenowela „Włoska narzeczona”), który wcieli się w Alejandra. Teraz wiadomo, że rolę Héctora, trzeciego w trójkącie miłosnym, zdobył argentyński aktor Rodrigo Guirao („To tylko chemia”).

Angaż do serialu otrzymali także Mayrin Villanueva (serial „Kobiety w czerni”), która zagra Refugio, Tania Lizardo („Zakazane uczucie”), która wystąpi jako siostra Rubí, Henry Zakka („Królowa serc”), Rubén Sanz (serial „Ciega a citas”) i Lisardo („Kiedy się zakocham”).

„Rubï” jest pierwszym projektem Rodriga Guirao w Meksyku. Argentyński aktor grywał dotąd w filmach i serialach kręconych, m.in. w Argentynie, Hiszpanii, Włoszech i Stanach Zjednoczonych.

Nowa „Rubí” będzie 25-odcinkową adaptacją historii stworzonej przez Yolandę Vargas Dulché opracowaną przez scenarzystę Leonarda Padrna. Za realizację odpowiada Carlos Bardasano. Zdjęcia rozpoczną się we wrześniu. Jeszcze w tym roku wytwórnia planuje zainicjować produkcję trzech innych remake’ów, wchodzących w skład „Fabryki marzeń”. Będą nimi „Los ricos también lloran”, „El maleficio” i „Quinceañera”.

Za niespełna dwa miesiące przekonamy się, czy meksykańskiej publiczności przypadną do gustu współczesne wersje dobrze im znanych telenowel. 2 września Las Estrellas wyemituje pilotażowy odcinek remake’u „Pauliny” z Sandrą Echeverríą.


14 KOMENTARZE

  1. „Teresa” to remake „Teresy” z 1989-1990 roku, w której główną rolę grała Salma Hayek. Bohaterki, mimo pozornego podobieństwa są jednak różne, np. Teresa, jak Rubi, była ambitna i pomagała sobie urodą, ale w przeciwieństwie do Rubi była też pracowita, i nie porzuciła studiów i rozwijała się zawodowo.

  2. Scarllet Gruber lub Angie Boyer by się nadawały do roli Rubi lub Kimberly tak jak piszecie. Camila tylko ładna i brak charyzmy moim zdaniem.

  3. Nie mam nic do Camili Sodi, ale mi kompletnie nie pasuje do roli Rubi, jest trochę za stara na rolę młodziutkiej dziewczyny szukającej szczęścia w pieniądzach, poza tym wizualnie mi jakoś nie pasuje do niej. No chyba, że postać Rubi w tym remake’u będzie nieco starsza. Camila wygląda na swój wiek, więc gdyby jej postać miała mieć dwadzieścia lat, to wyglądałoby to groteskowo.
    Uważam jednak, że jest mnóstwo aktorek, które by lepiej pasowały do tej roli. Poza tym jedną z cech charakterystycznych Rubi była jej nieziemska uroda, Camila jest bardzo ładna, ale naprawdę…nie oszukujmy się, nieziemsko piękną jej nazwać nie można. Wiem, że nie łatwo sprostać oczekiwaniom widzów, i wiem, że na pewno nie jest jej miło gdy ktoś krytykuje jej urodę i porównuje ją do Barby, ale myślę, że szczerość też jest ważna.
    Ja jej po prostu nie widzę w tej roli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.