Televisa krok po kroku kompletuje obsadę remake’u „Ceny marzeń”. W maju ogłoszono wybór Camili Sody („Droga na Marsa”) na odtwórczynię tytułowej roli. Przed tygodniem ujawniono, że jednym z jej partnerów będzie José Ron (telenowela „Włoska narzeczona”), który wcieli się w Alejandra. Teraz wiadomo, że rolę Héctora, trzeciego w trójkącie miłosnym, zdobył argentyński aktor Rodrigo Guirao („To tylko chemia”).

Angaż do serialu otrzymali także Mayrin Villanueva (serial „Kobiety w czerni”), która zagra Refugio, Tania Lizardo („Zakazane uczucie”), która wystąpi jako siostra Rubí, Henry Zakka („Królowa serc”), Rubén Sanz (serial „Ciega a citas”) i Lisardo („Kiedy się zakocham”).

„Rubï” jest pierwszym projektem Rodriga Guirao w Meksyku. Argentyński aktor grywał dotąd w filmach i serialach kręconych, m.in. w Argentynie, Hiszpanii, Włoszech i Stanach Zjednoczonych.

Nowa „Rubí” będzie 25-odcinkową adaptacją historii stworzonej przez Yolandę Vargas Dulché opracowaną przez scenarzystę Leonarda Padrna. Za realizację odpowiada Carlos Bardasano. Zdjęcia rozpoczną się we wrześniu. Jeszcze w tym roku wytwórnia planuje zainicjować produkcję trzech innych remake’ów, wchodzących w skład „Fabryki marzeń”. Będą nimi „Los ricos también lloran”, „El maleficio” i „Quinceañera”.

Za niespełna dwa miesiące przekonamy się, czy meksykańskiej publiczności przypadną do gustu współczesne wersje dobrze im znanych telenowel. 2 września Las Estrellas wyemituje pilotażowy odcinek remake’u „Pauliny” z Sandrą Echeverríą.


14 KOMENTARZE

  1. “Teresa” to remake “Teresy” z 1989-1990 roku, w której główną rolę grała Salma Hayek. Bohaterki, mimo pozornego podobieństwa są jednak różne, np. Teresa, jak Rubi, była ambitna i pomagała sobie urodą, ale w przeciwieństwie do Rubi była też pracowita, i nie porzuciła studiów i rozwijała się zawodowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.