Jeimy Osorio zagra Celię Cruz

Tydzień temu ruszyły zdjęcia do serialu biograficznego portretującego życie Celii Cruz, jednej najbardziej uwielbianych latynoskich artystek, zdobywczyni siedmiu nagród Grammy,

Tydzień temu ruszyły zdjęcia do serialu biograficznego portretującego życie Celii Cruz, jednej najbardziej uwielbianych latynoskich artystek, zdobywczyni siedmiu nagród Grammy, która nagrała ponad 50 studyjnych albumów i została bezsprzecznie okrzykniętą “królową salsy”. Produkcja powstaje w studio Fox Telecolombia na zlecenie Canal RCN, a w rolę Kubanki wcieli się portorykańska aktorka Jeimy Osorio, kojarzona z udziału w telenoweli “Pokojówka na Manhattanie”.

Liczący 80 odcinków serial ma przybliżyć sylwetkę utalentowanej wokalnie kobiety, która przyszła na świat w trakcie Rewolucji Kubańskiej i z biednej, kościstej oraz wstydliwej dziewczynki przeobraziła się w charyzmatyczną artystkę, która przełamała granicę i rozsławiła rytmy salsy na całym świecie. Celia Cruz przeszła do historii jako Kubanka, która nawet mieszkając poza ojczyzną, szczyciła się swoim pochodzeniem i udowodniła, że kiedy człowiek marzy, nie ma rzeczy niemożliwych.

Scenariusz do serialu napisali Andrés Salgado i Paul Rodríguez, a reżyserami są Víctor Mallarino i Liliana Bocanegra. Obsadę uzupełniają Modesto Lacén, Carolina Gaitán, Judy Henríquez, Aida Bossa, Abel Rodríguez, Jonathan Islas, Agmeth Scaf, Indira Serrano, Margoth Velázquez i Moisés Angulo.

[tabs tab1=”Celia Cruz – La vida es un carnaval”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. […] dni temu informowaliśmy o rozpoczęciu zdjęć do filmu biograficznego o Celii Cruz. Pisaliśmy, że w postać „królowej salsy” wcieli się Jeimy Osorio. Jak podaje FOX […]

  2. Moim zdaniem Jeimy wcale tak źle nie grała w Pokojówce i jest dużo ładniejsza od Celi:-)Niech żyje salsa:-)

  3. fatalnie zagrała w pokojówce ..nie wiem kto jej zaproponował dość trudną i poważną rolę…współczuje-(

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.