„Día y noche”, czyli dzień i noc. Prosty tytuł dla wcale niełatwej telenoweli, przygotowywanej przez Pol-ka Producciones dla El trece. W rolach głównych Facundo Arana („Jesteś moim życiem”) i Romina Gaetani („Dopóki starczy życia”), a tuż obok nich Oscar Martínez (film „Dzikie historie”), Eleonora Wexler („Skradzione życia”), Gabriel Corrado („Sidła miłości”), Eugenia Tobal („Ojciec Coraje”) i Fabio Posca („Jesteś moim życiem”).

W środę aktorzy spotkali się razem po raz pierwszy, aby wziąć udział w sesji zdjęciowej. „My się już dobrze znamy, ale widujemy się tylko w pracy. Po ostatnim klapsie, każdy idzie w swoją stronę. Nagle przestaje widywać osobę, z którą spędziłeś ostatni rok, z którą pijałeś mate z rana, z którą rozmawiałeś. Nawet jeśli zakładasz sobie, że tym razem tak nie będzie, tak jest. Czasami rozmawiamy przez telefon, ale już się nie widujemy. Dlatego takie spotkania są ważne, są magiczne. Znam tych ludzi ponad połowę mojego życia” – wyznał Facundo przed kamerą.

Zdjęcia do „Día y noche” rozpoczną się w poniedziałek 6 października. Producenci powracają do gatunek telenowel kryminalnych, w stylu „099 Central” czy „Sin código”. „To historia o ludziach. Widzimy, jak pracują, ale także co robią prywatnie. Gram superagenta z niełatwą przeszłością. Mój bohater został sierotą w wieku 20 lat i przejął obowiązki wychowawcze rodziców nad trzema, dużo młodszymi siostrami” – zdradza aktor.

Aktorzy chętnie rozmawiali na temat kontaktu z bronią, z którą przyszło im pozować do zdjęć. Gabriel Corrado przyznał, że możliwość grania z pistoletem w dłoni to wielki atut tej telenoweli, ale nie jedyny. „Lepsze od broni są pocałunki. Zwłaszcza, gdy jest się już żonatym. Wnoszą nowy powiew” – zażartował. Premiera wkrótce.


4 KOMENTARZE

  1. Serial zapowiada się ciekawie, obsada imponująca, chociaż mam pewne wątpliwości czy dobrze wybrano partnerkę Facu. Romina Gaetani budzi we mnie mieszane uczucia. No ale zobaczymy jak to wypadnie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.