Niepocieszeni są sympatycy telenowel z udziałem Facundo Arana (“Zbuntowany anioł”). Po tym jak w dwa lata temu aktor opuścił “Farsantes” na kilka tygodni przed zakończeniem zdjęć, skazując historię miłosną Beto (swojego bohatera) i Gabrieli (w tej roli Griselda Siciliani) na nieszczęśliwy finał, sytuacja znów się powtarza. Lecz tym razem to on będzie tym porzuconym.

Romina Gaetani (“Fortuna i miłość”), fikcyjna partnerka Arany w telenoweli “Noche y día”, za kilka tygodni opuści plan zdjęciowy. Nasilające się ataki paniki są oficjalnym powodem dla którego aktorka wystąpiła do producentów z prośbą o zgodę na odejście. Tę otrzymała. “Romina opuszcza serial za obustronnym porozumieniem. Nastąpi to za około półtora miesiąca. Jej stan zdrowia wymaga opieki, a presja związana z pracą nad serialem codziennym nie jest wskazana” – wyjaśniła Vanesa Bafaro z Artear. Wiadomo także, że jej postać nie będzie kontynuowana przez inną aktorkę. Paula zniknie z historii, na jej miejsce pojawią się inne.

Telenowela kryminalna “Noche y día” emitowana jest od listopada w Argentynie. W rolach głównych, oprócz Arany i Gateani, występują Óscar Martínez (film “Dzikie historie”), Eleonora Wexler (“Na straży miłości”), Eugenia Tobal (“Jesteś moim życiem”) i Gabriel Corrado (“Sidła miłości”). Jej oglądalność od początku utrzymuje się na poziomie 11 punktów (wg IBOPE) i nie odbiega zanadto od emitowanej przez konkurencyjną stację Telefé telekomedii “Viudas e hijas de rock and roll”.


2 KOMENTARZE

  1. Już w najbliższych dniach (10-03-2015) zostanie wyemitowany odcinek Noche & Dia z nową partnerką Facunda w serialu. Jest to argentyńska aktorka Florencia Riaggi. Nie będzie zastępowała Rominy Gaetani, a wcieli się w zupełnie nową postać: Sofii Santa Marina i stanie się częścią miłosnego trójkąta Arana (Vico)- Wexler (Martina) – Riagii (Sofia).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.