"Esmeralda" wraca do łask | novela.pl

“Esmeralda” wraca do łask

novela.pl 18 października 2017 18

Ponad 450 tys. osób obejrzało w miniony czwartek meksykańską telenowelę “Esmeralda” z Leticią Calderón i Fernando Colungą

“Esmeralda” wraca do łask

Pokazywana w Czwórce telenowela “Esmeralda” zdobywa stałą widownię. Przed tygodniem, w czwartek 12 października, zgromadziła przed telewizorami 457 tys. widzów (6,27% udziałów w rynku). To najwyższy wynik odnotowany w ciągu trwającej zaledwie trzy tygodnie emisji. Średnia oglądalność w minionym tygodniu wyniosła nieco ponad 380 tys. widzów.

“Esmeralda” opowiada historię niewidomej dziewczyny, wychowanej przez ubogą akuszerkę Domingę. Kobieta asystowała przy porodzie żony bogatego hacjendera. Gdy ta wydała na świat martwe niemowlę, za namową służącej, podmieniła je na inne, urodzone tego samego dnia przez chłopkę. Kiedy odkryła, że popełniła błąd i odebrana kobiecie córka żyje, postanowiła zatrzymać ją i wychować. Po wielu latach losy Esmeraldy (w tej roli Leticia Calderón), córki Blanki, i José Armanda (Fernando Colunga), syna chłopki wychowanego przez Blankę i jej Rodolfa, splatają się ponownie.

Więcej informacji o telenoweli oraz opisy odcinków dostępne są na stronie www.esmeralda.novela.pl

18 komentarzy »

 1. zampivanez 24 października 2017 o 00:15 - Reply

  A ja chce po Esmerardzie “Dulce amor”!

 2. Carola 23 października 2017 o 14:48 - Reply

  Jak dla mnie to zła informacja bo jeśli jest taka dobra oglądalność to po Esmeraldzie puszczą kolejną staroć. Na nowości nie mamy co liczyć. Nie jestem w stanie oglądać tego serialu, strasznie nudny :( Jak byłam mała to mi się podobało, to typowa nierealna bajka, nawet dla mego ukochanego Colungi nie zdzierżę Esmeraldy, może dalsze odcinki dam radę oglądać.

  • niebieski_ptak 23 października 2017 o 22:01 - Reply

   podbijam !

 3. Izulka 21 października 2017 o 22:27 - Reply

  Napisałam do TV Puls czy to prawda, że wyemitują “Angela” z Angelicą Rivera … Odpisali mi że nie planują.
  Strasznie nie lubię gdy ktoś rozsiewa plotki; tak było z “Drogą do szczęścia” (że wróci w marcu) ,że Novela TV w styczniu (2017) wyemituje nową telenowele “Aurola” oraz że “Trzy razy Ana” znika z anteny i zamiast tego poleci “Lo imperdonable”!
  Oglądałam “Angela” i była to bardzo fajna telenowela ale nie za bardzo chciałabym powtórkę… Wolałabym powtórkę “Pauliny”, “Serce z kamienia”, “Dzikie serce (2009), “Virginia”, “Mój grzech”, “Za głosem serca” lub “Miłosny nokaut” albo oczywiście premierę np. “Las Amazonas”, “El color de la Pasion”, “Pasion Prohibida”, “La Patrona”, “Los Mirables”, “Mi corazon es tuyo”, “La Candidata”, “Caer en tentacion”, “Pasion y Poder”, “La Marquerida” i wiele innych …

 4. niebieski_ptak 20 października 2017 o 22:48 - Reply

  ANGELA jeśli to prawda to jestem w 7 niebiee. Bosh niech to będzie prawda ! :)

 5. Fan Internado 20 października 2017 o 20:29 - Reply

  Mi też się wydaje że to plotka z Angelą w Tv Puls a tego co i czy w ogóle coś tv Puls planuje po Zbuntowanym Anele w grudniu dowiemy się za miesiąc i może być tak że dadzą rzeczywiście jakąś powtórkę sprzed lat albo też np. po 3 tygodniach Reina De Corazones wyleci z ramówki i Tv Puls w ogóle przestanie emitować telenowele.

 6. Helena 20 października 2017 o 19:45 - Reply

  Po Esmeraldzie premiery !!!!!!

Komentarze »


X